Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Wypolerowane włosy Newswoman to wygląd, na którym nam wszystkim zależy”

poranne wojny W końcu wraca na nasze ekrany i chociaż od razu uzależniamy się od fabuły, jesteśmy równie zaintrygowani imponująco ułożonymi włosami, jak rywalizujący prezenterzy wiadomości Alex Levy i Bradley Jackson (w tej roli odpowiednio Jennifer Aniston i Reese Witherspoon). .

Wraz z suszeniem na okrągło, w stylu lat 90., który teraz znów zyskuje na popularności, sprężyste loki w stylu kotwicy w lokalnych wiadomościach wydają się nową pożywką dla inspiracji do stylizacji włosów (tak, już od dłuższego czasu byliśmy zamknięci).

Nawet Aniston lubi patrzeć w kamerę i poza nią, niedawno opublikowała na Instagramie filmik, w którym przewraca i odwraca loki, aby uzyskać „włosy zakotwiczone”. A jeśli początkowym zasobem The Rachel jest kotwica, my też.

„Wygląd tradycyjnego prezentera wiadomości zawsze będzie dopracowany, półmasywny i wyglądający bez wysiłku” — wyjaśnia kreatywny stylista GHD. NataliaJest także założycielką Salonu Natalie Ann w Sydney.

„Wygląd na pewno wróci, ponieważ jest tak łatwy do zrobienia w domu, jest gotowy do noszenia i tak wszechstronny, że będzie pasować do niemal każdego stroju i bardziej spłaszcza większość kształtów twarzy. To klasyczny wygląd, który łatwo zmienia się z dnia na dzień na noc i od swobodnej po elegancką.”

Jeśli masz ochotę wyglądać jak hełmy z lakierem do włosów, które wiele prezenterów informacyjnych nosiło kilkadziesiąt lat temu, z przyjemnością dowiesz się, że ta nowoczesna fryzura jest znacznie bardziej zrelaksowana. Teraz styl ma więcej ruchu i ciała, zachowując jednocześnie połysk.

„Włosy kotwiące są znane z tego, że wyglądają całkowicie naturalnie, więc unikaj używania zbyt dużej ilości produktu” – radzi Natalie Ann, zauważając, że należy skupić się na rozczesywaniu włosów, a nie na utrzymywaniu włosów na miejscu.

„Miej pod ręką wąską szczoteczkę GHD, aby wygładzić i wypolerować włosy za pomocą najlepszego lakieru do włosów ghd” – sugeruje.

Oto przewodnik Natalie Ann, jak uzyskać w domu pełne, inspirowane kotwicą zamki:

  1. Zawsze przygotuj mokre włosy za pomocą ghd Ochronny spray chroniący przed ciepłem ochroniarza (35 dolarów).
  2. Wysuszyć za pomocą dużego okrągłego pędzla, nadmiernie ukierunkowując, aby uzyskać większą objętość. Zagnij końce lub wyciągnij je, aby dopasować je do pożądanego kształtu.
  3. Po wyschnięciu przymocuj każdy 1-calowy odcinek za pomocą szpilki lub rolki na rzep, aby plecionka mogła ostygnąć i nadać jej kształt. Sprzyja to długowieczności i stabilności kształtu.
  4. Usuń wszystkie szpilki lub szpulki. Delikatnie umyj włosy szczotką do pielęgnacji, zgodnie z preferowanym stylem.
  5. Używanie drażniącego grzebienia z dowolnym z ghd Idealny końcowy lakier do włosów (25 USD) lub puder zwiększający objętość, zresetuj obszar korony, aby uzyskać dodatkowy lifting
  6. Wypoleruj dowolną muchę gd Błyszczący po nabłyszczeniu spray (35 USD) i mały pędzelek (wskazówka – pędzel do makijażu lub szczoteczka do zębów działa idealnie!).
READ  Zapaśnik AEW Chris Jericho odwołuje się do „God Of War”

Sugeruje również ubieranie włosów kotwicy wieczorem za pomocą narzędzi do włosów. „Aby przejść z dnia na noc lub z biura na imprezę, dodaj urocze broszki lub akcesoria!”