Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Grupa NENT, Play ink Współpraca Dystrybucyjna Viaplay w Polsce | oferty | Aktualności

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) podpisała wieloletnią umowę dystrybucyjną z wiodącym operatorem komórkowym w Polsce, aby jej flagowa usługa transmisji strumieniowej na żywo Viaplay była powszechnie dostępna dla milionów abonentów telekomunikacyjnych w ramach abonamentu.
Łącznie Play ma obecnie w Polsce około 15 milionów klientów telefonii komórkowej prepaid i postpaid oraz 800 punktów sprzedaży w całym kraju. Viaplay ma oferować widzom w Polsce unikalną mieszankę Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i najlepszych sportów na żywo, takich jak niemiecka liga piłkarska, z angielską Premier League i Formułą 1 dodaną w nadchodzących latach.

Ze skutkiem natychmiastowym nowi i odnowieni abonenci usługi PLAY NOW TV otrzymają dostęp do Viaplay. Obecni klienci PLAY NOW TV otrzymają bezpłatny dostęp do Viaplay do końca stycznia 2022 r., a następnie będą mogli dodać subskrypcję Viaplay do swojego pakietu. Ci, którzy obecnie mają abonament na mobilną lub mobilną łączność szerokopasmową w Play, mogą wybrać dostęp do Viaplay na bezpłatny okres próbny.

Mikkel Nosgaard, dyrektor ds. marketingu Play skomentował: “W Play nieustannie rozwijamy naszą ofertę z myślą o potrzebach klientów. Jesteśmy dumni, że jako pierwszy operator komórkowy w Polsce zapewniamy naszym klientom dostęp do Viaplay, najnowszego wideo. usługi na polskim rynku, z bardzo atrakcyjną ofertą.Dzięki współpracy z Viaplay nasi klienci będą mogli cieszyć się dostępem do domowej rozrywki w najlepszych cenach.”

Kim Bodder, Chief Commercial Officer Grupy NENT dodał: “Uruchomienie Viaplay w Polsce było bardzo udane i cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno widzów, jak i partnerów. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty kontentowej, w tym premierą niezwykle popularnego pokaż Fort Boyard i Ligę Europy UEFA w tym miesiącu z Legią Warszawa, dzięki czemu usługa jest jeszcze bardziej atrakcyjna. To bardzo ekscytujące, że klienci Play, wiodącego polskiego operatora komórkowego, mogą teraz doświadczyć Viaplay na własne oczy.

READ  Projekt: Walid Ali wspiera Guya Sebastiana po szczepieniu wideo