Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

TV Week Logie Awards został odwołany drugi rok z rzędu z powodu pandemii koronawirusa

Logie zostały ponownie anulowane z powodu pandemii koronawirusa. Ale nie wszyscy są smutni z powodu przesuwania nagród telewizyjnych na przyszły rok.

TV Week Logie Awards został odwołany drugi rok z rzędu z powodu pandemii koronawirusa.

62 nagrody miały odbyć się w Star Gold Coast 28 listopada, ale erupcja delty Australii – która prawdopodobnie utrzyma zamknięte granice do końca tego roku – sprawiła, że ​​nagrody ponownie się opłaciły.

Nie wszyscy byli smutni z powodu przeniesienia nagród do 2022 – zwycięzca Gold Logie 2019, Tom Gleeson, świętował „dobrą wiadomość” na Twitterze.

Are Media, zespół odpowiedzialny za Logies, powiedział, że rozwój Covid „niestety daje organizatorom niepewność co do wcześniejszego zaplanowania bezpiecznego wydarzenia z udziałem gości”.

Ponieważ nagrody zostały anulowane w zeszłym i tym roku, kwalifikowalność do Logies 2022 będzie trwać od 1 stycznia 2021 do 31 marca 2022.

„Jesteśmy rozczarowani, że odwołaliśmy tegoroczną galę TV WEEK Logie Awards po tym, jak planowaliśmy powrót na coraz większe wydarzenie na Gold Coast w listopadzie” – powiedziała Fiona Connolly, wydawca Are Media Group.

“Niestety, nasze obecne przypadki Covid i ograniczenia podróży nie pozostawiają nam wyboru. Ale wrócimy do Queensland w połowie 2022 roku z obietnicą, że WEEK TV Logie Awards przyniesie zasłużoną spóźnioną noc magii, świętowania i uznania dla wybitnego australijskiego przemysłu telewizyjnego”.

Nowa data przyznania nagród 2022 zostanie ogłoszona na początku przyszłego roku.

READ  Pete prawie upuszcza tacę pełną ugotowanej ośmiornicy