Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

GRYFest 2024: Obchody Tygodnia Młodzieży w Georges River

Festiwal Młodzieżowy Georges River, GRYFest, powraca w tym roku z okazji Tygodnia Młodzieży 2024! Rada Rzeki Georges jest gospodarzem wielu wydarzeń na swoim obszarze samorządu lokalnego (LGA).

GRYFest został zaprojektowany w porozumieniu z Komitetem Doradczym ds. Młodzieży (YAC) Rady i lokalnymi służbami młodzieżowymi, aby zapewnić jego zgodność z potrzebami i zainteresowaniami lokalnej młodzieży. Lokalna młodzież jest zapraszana do wzięcia udziału i świętowania niesamowitego wkładu, jaki młodzi ludzie wnoszą w całą społeczność.

W ramach GRYFestu samorząd nawiązał współpracę ze Strefą Młodzieży 3Bridges, aby przywieźć ulubioną grę z zeszłego roku – Battle of the Beats. Podobnie, przy wsparciu Kogarah Community Services powraca inny stary ulubieniec – międzypokoleniowe zawody szachowe. Rada zaprosi także młodych ludzi i lokalne służby młodzieżowe do Olds Park w Penshurst na Festiwal Młodzieży Olds Park.

Najważniejszym wydarzeniem GRYFestu jest Battle of the Beats, młodzieżowy konkurs muzyczny prezentujący muzyczne talenty młodych muzyków-amatorów związanych z Georges River. Podczas wydarzenia czterech utalentowanych młodych muzyków będzie rywalizować na scenie o szansę wygrania fantastycznych nagród, które wesprą ich muzyczną podróż.

Festiwal Młodzieży w Olds Park będzie miał harmonogram pełen bezpłatnych zajęć, w tym: bubble football, warsztaty jazdy na łyżwach, konkursy (z nagrodami do wygrania!), specjalne występy profesjonalnych deskorolkarzy Shemy Fergusona i Seana Paula, rowery na soki napędzane pedałami, muzykę, darmowe jedzenie i nie tylko.

Międzypokoleniowe Zawody Szachowe powracają również w 2024 roku i są otwarte dla wszystkich poziomów zaawansowania. W tym „szwajcarskim” turnieju odbędzie się sześć rund z limitem czasu wynoszącym 15 minut dla każdego gracza w każdym meczu.

„Przy pomocy Komitetu Doradczego ds. Młodzieży Rada stworzyła festiwal wydarzeń, który zaangażuje młodzież z obszaru Georges River” – powiedział burmistrz Georges River Council, Sam Almere.

„Są ważną częścią naszej społeczności i mam nadzieję, że nasi młodzi ludzie wykorzystają to jako okazję do zabawy i nawiązania kontaktu”.

READ  Publikacja pierwszej mapy geologicznej zaginionego kontynentu Ziemi, Zelandii.

Stało się

Detale

Bitwa strajków

Dołącz do nas na wieczór z muzyką na żywo w wykonaniu wschodzących lokalnych muzyków z Georges River. Na scenę wkroczą cztery nowe zespoły muzyczne, a Ty będziesz miał szansę wygrać wspaniałe nagrody!

Data: piątek, 12 kwietnia 2024 r.

Czas: 18:30 – 22:00.

Lokalizacja: Strefa Młodzieży Trzy Mosty.

Festiwal Młodzieży w Olds Park

Nie przegap szansy na wygranie niesamowitych nagród i prezentów o wartości ponad 1000 dolarów dzięki Concrete Skate Supply! Ciesz się, jak nasi zawodowi jeźdźcy rozdzierają skatepark, prezentując talenty Shemy Fergusona i Seana Paula!

Data: czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Czas: 15:00 – 18:00.

Lokalizacja: Olds Park, Penshurst.

Międzypokoleniowe zawody szachowe

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym szachistą, dołącz do nas i spędź dzień pełen szachów, rozmów i rozrywki!

Data: sobota, 20 kwietnia 2024 r.

Czas: 10:00 – 14:00.

Lokalizacja: Rynek w Kogara.

/Wydanie ogólne. Ten materiał od oryginalnej organizacji/autora(ów) może mieć charakter chronologiczny i został zredagowany pod kątem przejrzystości, stylu i długości. Mirage.News nie zajmuje stanowisk korporacyjnych ani stron, a wszystkie opinie, stanowiska i wnioski wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłącznie opiniami autorów. Zobacz całość tutaj.