Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gubernator Teksasu powołuje się na poparcie Elona Muska dla stanowej polityki społecznej

pobieranie

Tesla buduje nową fabrykę w Austin w Teksasie, aby produkować Cybertruck.

Space Exploration Technologies Corp., należąca do Muska, rozbudowuje obiekty startowe w pobliżu granicy z Meksykiem, aby przetestować futurystyczny pocisk statku kosmicznego.

SpaceX testuje również silniki rakietowe w McGregor, który znajduje się między Dallas a Austinem.

Firmy Muska nie są osamotnione w przejściu do państwa zdefiniowanego przez skrajnie prawicową ideologię polityczną Republikanów.

Inne firmy, w tym Apple i Toyota, przeniosły w ostatnich latach operacje, absolwentów szkół wyższych i innowatorów do Teksasu; Enklawy takie jak Austin i Montrose w Houston czuły się trochę jak San Francisco z wilgotnym ja.

Elon Musk przenosi swoje firmy do Teksasu, ale nie chce angażować się w politykę stanową.przypisane mu:AP

Robotnicy ci znajdują się w kraju zajmując skrajnie prawicowe pozycje w wojnie kulturowej, która ma narodowe konsekwencje dla autonomii kobiet i polityki prezydenckiej.

„Inne stany konkurują o ludzi” – powiedział Tammy Wallace, dyrektor generalny Greater Houston Gay, Bisexual and Transgender Chamber of Commerce.

„Jeśli spojrzysz na to, co robi nasz stan, a potem zobaczysz inny przypadek, w którym nie robią niektórych z tych rzeczy, możesz powiedzieć:„ OK, pieniądze są dobre, ale gdzie chcę wychowywać moją rodzinę? “”

READ  Właściciel anuluje rurociąg Keystone XL kilka miesięcy po cofnięciu zezwolenia przez Biden | Rurociąg Keystone XL