Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda Big Brother, Telly Whitfield, ujawnia trwałe blizny po nieudanym liftingu TikTok

Gwiazda Big Brother, Telly Whitfield, ostrzegła swoją nową bazę fanów po tym, jak doznała poważnych blizn i chwilowej ślepoty po nieudanym liftingu TikTok.

21-latka, uczestniczka obecnego reality show na Channel 7, miała własne doświadczenie w mediach społecznościowych – powielając technikę akupunktury w domu, którą zobaczyła w wideo online.

Ale procedura potwornie się pogorszyła i widziałem ją hospitalizowaną z przerażającymi bliznami zaledwie dwa miesiące przed rozpoczęciem zdjęć.

Ikona aparatuW wyniku nieudanej domowej operacji plastycznej. Przypisuj mu: Instagram / tillywhitfeld/Instagram / tillywhitfeld

Whitfeld zabrała się dziś do mediów społecznościowych, aby podzielić się serią szokujących zdjęć po tym, jak poinformowała Wielkiego Brata, że ​​regularnie nosi maskę pod oczami z powodu nieudanej sesji chirurgii plastycznej.

Związane z:

„Dla tych, którzy pytają mnie, dlaczego moja niebieska błotnista maska ​​trwała przez cały czas trwania programu, tak wyglądała moja twarz na tydzień przed wejściem do domu” – skomentowała swoją wiadomość Whitfield.

Jeśli chcesz zobaczyć tę zawartość, ustaw .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy plików cookie, zobacz Katalog plików cookie.

„ Dlatego zawsze nakładam makijaż na skórę i zawsze zakrywam skórę.

„To wynik próby usunięcia własnych blizn, próbując powtórzyć zabieg kosmetyczny w domu, który widziałem na wideo TikTok dwa miesiące przed moim starszym bratem”.

To pierwszy raz, kiedy fani zobaczyli wynik nieudanej misji Tik Tok.
Ikona aparatuTo pierwszy raz, kiedy fani zobaczyli wynik nieudanej misji Tik Tok.

Studentka college’u – która przedstawiła się jako sprytna zawodniczka – teraz namawia swoich fanów, by unikali wszelkich zabiegów kosmetycznych w domu.

Powiedziała: „Wylądowałam w szpitalu z chwilową utratą wzroku w oku z powodu obrzęku i byłam bardzo chora z powodu infekcji, nie wspominając o tym, że moja twarz była w pewnym sensie nierozpoznawalna”.

„Zostaw to profesjonalistom… to głęboko poniżej zastraszenia i ciemnej pigmentacji”.

READ  Anthony Mackie ma kilka pomysłów na prawdziwy stalowy sequel