Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jessica Simpson przeklina fanów bez zdjęcia makijażu na Instagramie

Jessica Simpson nie potrzebuje pełnego blasku, aby uzyskać efektowny wygląd.

Plik otwarta książka 40-letnia pisarka rzuciła fanom zbliżenie na jej świecącą skórę w czwartek, dzieląc się selfie bez makijażu. Instagram Z podpisem: „Rano trochę słonecznie”.

Wielu fanów gromadziło się w komentarzach do odsłoniętego piękna Simpsona.

„Wyglądasz tak młodo, zdrowo i świeżo na twarzy!” Jeden krzyknął, a drugi napisał: „Dziękuję, że jesteś taka prawdziwa. Nadal jestem wspaniały bez całego makijażu”.

Związane z: Jessica Simpson chce odkupić markę odzieżową

Inni jednak sugerowali, że trwały wygląd piosenkarza może być wynikiem zastrzyków z botoksu i wypełniaczy – a nawet operacji plastycznej.

Jedna osoba skomentowała: „Niestety nie normalne… ale każdy jest jego własny”. Inny zapytał: „Co ja ci zrobiłem?”

Simpson głośno opowiadała o swoich negatywnych doświadczeniach z zabiegami kosmetycznymi w przeszłości. W wywiadzie udzielonym w 2006 roku WesołośćMówiłeś o doświadczeniach związanych z zastrzykami powiększającymi usta w przeszłości.

„Miałem te rzeczy Restylane. Ale one blakną – zniknęły w ciągu czterech miesięcy.” Moje usta wracają do tego, co było. Dzięki Bogu! Wydawało mi się fałszywe. Nie podobało mi się to.

W swoim bestsellerowym dzienniku 2020 r. Szczerze opowiedziała o dwóch operacjach odsysania brzucha, które przeszła w 2015 r., Pomimo ostrzeżenia lekarza, że ​​„może umrzeć”. Opuściła ją ostatnia operacja W szpitalu przez dziewięć dni Masz infekcję.

Simpson napisał: „Mogę powiedzieć, że chirurgia plastyczna nie naprawia tego, co jest w środku”. „Naprawdę, ma to związek z tym, jak się czujesz emocjonalnie, a ja wciąż byłem dla siebie twardy, kiedy te szwy wyszły. Nadal mam pracę do wykonania”.

Ten artykuł ukazał się pierwotnie na New York Post Przedruk za zgodą

READ  Rosyjski złoty pociąg dla lalek – prawdziwa historia węgierskiego złotego pociągu