Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda Elvisa Austin Butler został przewieziony do szpitala

Elvis Presley zamienił się w Austina Butlera w szpitalu.

31-letni Butler, współgwiazda Elvisa, powiedział, że granie Króla Rock and Rolla było „najwspanialszą podróżą mojego życia” – ale ostatecznie wszystko go dopadło, Poczta Nowego Jorku wspomniany.

„Nie zachorowałem przez cały czas, gdy kręciłem zdjęcia, ale w dniu, w którym skończyłem, trafiłem na izbę przyjęć” — powiedział Ludzie na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród SAG 2023.

Butler ujawnił, że „spędził tydzień w łóżku”, zanim przeszedł do innego projektu.

W maju 2022 roku powiedział brytyjskiemu GQ, że „obudził się o 4 rano z potwornym bólem” i „zabrano go do szpitala” z powodu wirusa, który naśladuje objawy zapalenia wyrostka robaczkowego.

„Moje ciało zaczęło się wyłączać następnego dnia po tym, jak skończyłem Elvisa” – wspomina Butler.

Ale podróż na izbę przyjęć nie była jedynym wyzwaniem zdrowotnym, przed którym stanął podczas kręcenia Elvisa.

Powiedział także People, że stracił swój niezapomniany głos podczas śpiewania wersji Elvisa Never Be to Spain.

„Zrobiliśmy dużo. I w pewnym momencie po prostu straciłem głos” – wyjaśnił Butler. „Potem poszedłem na kilka dni na wokalny odpoczynek i mogłem wrócić”.

Butler był bardzo oddany głosowi Elvisa, a jednocześnie nadal mówił jak zmarły piosenkarz – wielu twierdzi, że użycie głosu jest „niezręczne”.

Trener głosu Erin Bartlett, który został zatrudniony do pracy z Butlerem w 2019 roku, bronił swojego długotrwałego akcentu Elvisa, mówiąc ABC Gold Coast, że spędził lata budując „połączenie” z postacią Elvisa i jest w pełni zaangażowany w odgrywanie tej roli.

„Przykro mi, że ludzie tak mówią, no wiesz, on wciąż gra [but] Zostało już podjęte [the voice] Na pokładzie – powiedziała. – Nie wiem, jak długo to potrwa ani czy na zawsze.

Przyznała również, że dla starszego Elvisa zmiana głosu Butlera może być dla niego zbyt dużym stresem.

READ  Kasyna internetowe z Blikiem - fakty i mity

„Możesz przez to wszystko przejść” – podsumował Butler. „Były takie dni, ale to była największa podróż mojego życia”.

Butler był nominowany do nagrody SAG 2023 za wybitną kreację aktora pierwszoplanowego – choć nie wygrał.

Jednak zdobył Złoty Glob dla najlepszego aktora lub rolę w filmie biograficznym — a za kulisami gali opowiadał o zmianie głosu, twierdząc, że jest to teraz część jego DNA.

„Nie sądzę, żebym nadal był taki jak on, ale myślę, że powinienem być, ponieważ często to słyszę” – powiedział aktor. „Często lubię, gdy ktoś mieszka w innym kraju od dłuższego czasu i spędziłem trzy lata, skupiając się tylko na tym w życiu. Jestem więc pewien, że są tylko części mojego DNA, które zawsze będą ze sobą połączone” tą drogą.”

Ta historia została pierwotnie opublikowana przez Szef Nowego Jorkut i został powielony za zgodą