Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

EA opóźnia Star Wars Jedi: Survivor, mówi, że potrzebuje więcej czasu na dopracowanie

EA opóźnia Star Wars Jedi: Survivor, mówi, że potrzebuje więcej czasu na dopracowanie

EA i Respawn Entertainment ogłosiły Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Został opóźniony, chociaż treść jest kompletna.

Bode Akuna wyciąga pomocną dłoń do Cala Kestisa i BD-1 za pośrednictwem Star Wars Jedi Survivor (2023), EA

POWIĄZANE: Kontynuując program pielęgnacji Walt Disney Company, Star Wars Celebration zawiera panel o pokazach dragów

Reklamuj się przez EA Gwiezdne Wojny Konto reżysera Stiga Asmussena na Twitterze komplementowało dewelopera Respawn Entertainment i projekt, ale wyjaśniło, że potrzebują więcej czasu na końcowe etapy rozwoju.

„Przez ostatnie trzy lata zespół Jedi w Respawn wlewał w to swoje zbiorowe serce i zbiorowego ducha Gwiezdne Wojny Jedi: Survivori z dumą możemy powiedzieć, że kolejny rozdział historii Cala Kestisa dobiegł końca.” „Jesteśmy teraz w pełni skoncentrowani na ostatniej fazie: poprawkach błędów poprawiających wydajność, stabilność, wyrafinowanie i, co najważniejsze, na doświadczeniu gracza”.

Cal Kestis spotyka Cere Jundę za pośrednictwem Star Wars Jedi Survivor (2023), EA

Powiązany: Plotka Wilde’a głosi, że Jon Favreau odszedł od książki Boby Fetta, zagroził odejściem z Lucasfilm i Gwiezdnych Wojen po rzekomej nieustannej ingerencji Kathleen Kennedy

Mój dziadek: ocalały jest bezpośrednią odpowiedzią na opinie naszej społeczności, oferując rozległe miejsca do odkrycia, rozwijającą walkę i przemierzanie oraz oczywiście kontynuując historię Cala i BD” – obiecał Asmussen.

Kontynuował: „Tworzenie tej gry naprawdę uczyniło nas lepszym zespołem i daliśmy z siebie wszystko na każdym poziomie, aby stworzyć tę grę Gwiezdne Wojny Sequel, na który nasi fani czekali od Respawn i Lucasfilm Games.”

„Aby zespół osiągnął poprzeczkę jakości Respawn, dał zespołowi potrzebny czas i osiągnął poziom dopracowania, na jaki zasługują nasi fani, dodaliśmy sześć kluczowych tygodni do naszego harmonogramu wydawniczego – Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Zostanie ona uruchomiona na całym świecie 28 kwietnia.” Asmussen zakończył podziękowaniami dla EA, Respawn Entertainment i fanów.

EA ogłasza na Twitterze, że Star Wars Jedi: Survivor zostało opóźnione do 28 kwietnia

Powiązany: Mark Hamill próbuje uspokoić wściekłych lewicowców po polubieniu tweeta JK Rowling

Pierwotnie zaplanowany na 17 marca br. Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Mniej więcej w czasie wydarzeń przedstawionych w Disneyu Obi-Wan Kenobi Cal jest jednym z nielicznych Jedi, którzy przeżyli po Rozkazie 66. Chcąc dotrzymać kroku Imperium Galaktycznemu, Cal będzie miał dostęp do nowych stylów walki mieczem świetlnym i mocy Mocy, by walczyć o swoje życie.

Pakiet kosmetyczny Jedi Survival inspirowany grą na żywo Obi-Wan Kenobi Seria będzie dostępna dla osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży. Edycja Deluxe zawiera również pakiety kosmetyczne „New Hero” i „Galactic Hero”.

jeszcze raz, Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Premiera 28 kwietnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X | S.

Cal Kestis walczy z wrogiem uzbrojonym w miecz świetlny w Star Wars Jedi Survivor (2023), EA

Następny: Lars Mikkelsen zaprzecza plotkom, jakoby został obsadzony w roli Wielkiego Admirała

READ  Noc Matki 25 lat później: ponadczasowa miłość i sztuka, aktualna polityka