Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda Hollywood Jessica Biel zyskała ogromną popularność dzięki swojemu „szalonemu” zwyczajowi kąpieli.

Gwiazda Hollywood Jessica Biel zyskała ogromną popularność dzięki swojemu „szalonemu” zwyczajowi kąpieli.

Gwiazda Hollywood Jessica Biel sprawiła, że ​​jej fani drapali się po głowie na TikToku po tym, jak ujawniła, że ​​lubi jeść pod prysznicem.

41-letnia aktorka ujawniła swoje „profesjonalne wskazówki” dotyczące jedzenia pod główką prysznica w niedawnym filmie na TikToku, który od tego czasu stał się wirusowy na platformie mediów społecznościowych.

„Chłopaki, dziękuję za wszystkie pytania dotyczące brania prysznica podczas jedzenia” – powiedziała Bell do fanki, odnosząc się do poprzedniego filmu ujawniającego jej nawyk. „Jestem bardzo szczęśliwy, że wszyscy są tak zainteresowani. Naprawdę chcę rozpocząć ruch, ruch jedzenia pod prysznicem. „

Aktorka zasugerowała, że ​​jedzenie w łazience jest świetne dla „ludzi wykonujących wiele zadań jednocześnie” i poradziła widzom, aby w pełni wykorzystali łazienkowy „półkę” jako stolik na przekąski.

„Lubię ugryźć lub wypić łyk i nałożyć go na brzeg, a potem robić, co chcesz. Myjesz włosy, nie dodajesz mydła do środka, to duży problem. To bardzo proste, chłopaki” – wyjaśniła. . „Możesz to zrobić.” Uważam to za bardzo satysfakcjonujące.”

Bill kontynuował: „Jedyną rzeczą, która jest trudna, jest to, że podczas przeżuwania musisz mieć zamknięte usta, ponieważ nadal lubię zanurzać się w wodzie podczas przeżuwania i z jakiegoś powodu chcę otworzyć usta jednocześnie i wypluć wodę.

Zakończyła słowami: „Żuj, nie otwieraj ust”. [and] Nie pozwól, aby woda z kąpieli dostała się do wnętrza. Proszę bardzo, ciesz się kąpielą.

Fani szybko podzielili się swoim zamieszaniem po nagraniu, niektórzy nie byli pewni, czy Bale ciągnął ich za nogę, czy nie.

Jeden z nich napisał: „Dzieci z teatru są szalone”, a inny odpowiedział: „Nie sądzę, że jedzenie powinno znajdować się w pobliżu łazienki”.

Inni wyrazili zaniepokojenie, a jedna odpowiedziała: „Czy wszystko z tobą w porządku?” Czwarty obserwator powiedział: „Przykro mi, ale to bardzo dziwne”.

READ  Damien Carew: Morderstwo żony zawładnęło życiem czarującego mężczyzny

To nie pierwszy raz, kiedy Bell mówi o jedzeniu w łazience.

Podczas Covid udostępniła na Instagramie usunięte już zdjęcie przedstawiające pusty talerz, widelec i filiżankę joe siedzących na krawędzi łazienki. Bell powiedziała, że ​​lubi kurczaka, kiełbaskę jabłkową i espresso, podpisując zdjęcie: „Tak. Jem w łazience. Przyznaję się”.

Tymczasem Belle niedawno utknęła w samolocie.

Aktorka, która jest żoną Justina Timberlake'a, w tym tygodniu doznała opóźnienia w swoich planach podróżniczych, ponieważ jej samolot nie mógł bezpiecznie wylądować z powodu trudnych warunków pogodowych.