Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda Will & Grace, Debra Messing, jest zdezorientowana nowym występem Kim Kardashian

Debra Messing nie powstrzymuje się od mediów społecznościowych, a jej ostatnim celem jest Kim Kardashian i jej nowy występ.

Gwiazda Will & Grace, Debra Messing, nie bawi się.

Po legendarnym amerykańskim serialu komediowym Sobotnia noc na żywo Nazwana jednym z pierwszych czterech gospodarzy nowego sezonu, Kim Kardashian zabrała się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje zmieszanie.

Wygląda na to, że nie w pełni popiera tę decyzję.

ten SNL Koncert Kardashian – czyli Kardashian/Jenner – będzie jej pierwszym występem i testem osobowości medialnej.

Absurdalność polega na tym, że gospodarze gości – często nominowani do nagrody Emmy – często przychodzą na program, gdy mają coś do wypromowania lub mają komediowe pochodzenie.

Z kamerą u Kardashianów Właśnie skończyło się po 14 latach i 20 sezonach, ale wiemy, że najsłynniejsza amerykańska rodzina wkrótce powróci na nasze ekrany.

Klan podpisał już umowę na premierę nowego serialu bez tytułu w amerykańskim serwisie streamingowym Hulu. Spektakl będzie dostępny w Australii na Disney+.

Czas, w którym Kardashian pełni rolę gospodarza, sugeruje, że wkrótce może pojawić się nowy rodzinny serial telewizyjny.

Chociaż seria prawdopodobnie nie zostanie wydana po koncercie Kardashiana w SNL — 9 października — może bardzo dobrze służyć jako platforma do ogłoszenia nazwy, daty lub obu.

Disney wcześniej ujawnił, że seria ma rozpocząć się pod koniec 2021 r. – i niewiele pozostało do 2021 r.

Halsey dołączy do Kardashian jako gość muzyczny.

Oprócz gwiazdy reality TV, innymi prezenterami są Owen Wilson, Rami Malek i Jason Sudeikis. Wszyscy są gospodarzami po raz pierwszy, nawet Sudeiki, którzy byli częścią SNLOdlewanie od 2003 do 2013 roku.

Sudeikis świeżo po wygranej Emmy, w której zdobył mistrzostwo w komedii za swoją rolę w nim Ted Lasso. Sudeikis otrzymał również nagrodę za serial komediowy za Ted Lasso, którą współtworzył i jest producentem wykonawczym.

READ  Lupin: Czy będzie część 3 na Netflixie?

Ted Lasso Zdobył także dwie inne nagrody Emmy, aktorkę drugoplanową dla Hannah Waddingham i aktora drugoplanowego dla Bretta Goldsteina.

Rola gospodarza Ramiego Malka zbiegnie się z datą premiery w USA Nie ma czasu na śmierć, kolejny film o Bondzie, w którym gra złoczyńcę. Na początku 2020 roku, zanim pandemia Covida siała spustoszenie w harmonogramach premier filmów, Daniel Craig był na szczycie jako SNL gospodarz promować go po raz ostatni jako superspy debonair.

Wilson pojawił się wcześniej SNL Ale nigdy wcześniej nie był hostowany. Jego odcinek zostanie wyemitowany na krótko przed premierą Francuska wysyłkaFilm oddziału Wesa Andersona, w którym Wilson jest jednym z głównych graczy.

Wilson i Anderson mają długi związek, którego początki sięgają czasów na uniwersytecie i po raz pierwszy pojawili się razem w Anderson’s rakieta butelkowa.

Wilson był również w ostatnim czasie w lokina Disney+.

Saturday Night Live w Australii jest transmitowany w Foxtel*

* Foxtel jest w większości własnością News Corp, wydawcy news.com.au

Przeczytaj powiązane tematy:Kardashianie