Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Hans Tong z Eminent Capital opowiada o stanie kapitału wysokiego ryzyka oraz rundach byków i niedźwiedzi

Hans Tong z Eminent Capital opowiada o stanie kapitału wysokiego ryzyka oraz rundach byków i niedźwiedzi

Dla niektórych inwestorów określenie „w dół” jest nieprzyzwoitym określeniem, ale tak nie jest Wybitny kapitał'S Hansa Tonga. Hans był wcześniej partnerem zarządzającym w Notable Capital Kapitał GGVfirma typu venture skupiająca się na inwestycjach w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, Izraelu i Europie.

Hans, którego portfolio obejmuje Airbnb, StockX i Slack, rozmawiał z TechCrunch sprawiedliwość Podcast omawiający ogólny stan projektu i powód, dla którego nadal uważa, że ​​niższe rundy mogą mieć duży sens. Per Hans: „IPO to tak naprawdę tylko kamień milowy, a nie koniec gry. IPO to początek przygody, w której inwestorzy publiczni zabierają ich ze sobą w podróż. Zatem, jeśli myślisz o wycenach długoterminowych, chwilowe wzrosty lub spadki nie mają tu miejsca liczy się tak samo, jak osiągnięcie dużego wyniku w End. Warto zauważyć, że do września 2023 r. około 11% transakcji VC za dany rok zakończyło się rundami spadków, według Książka Pitch Dane.

Hans powiedział nam również, dlaczego pozostaje optymistą w stosunku do fintech i które sektory w fintech szczególnie go interesują.

Oczywiście kopaliśmy Ostatnie zmiany we własnej firmie, która wyewoluowała z 24-letniej transgranicznej firmy GGV Capital i zmieniła nazwy swoich oddziałów w USA i Azji na odpowiednio Notable Capital i Granite Asia. Transformacja GGV jest najnowszą z szeregu zmian, jakie zaobserwowaliśmy w świecie kapitału wysokiego ryzyka, w tym zmian personalnych w Fundusz Założycieli, Standardowy i prężnie rozwijający się kapitał.

Naciśnij przycisk odtwarzania, aby usłyszeć, co Hans ma do powiedzenia na te i nie tylko tematy! Giełdy powrócą w poniedziałek. Widzimy się później!

Equity to flagowy podcast TechCrunch publikowany w każdy poniedziałek, środę i piątek. Możesz subskrybować u nas Podcast Apple, pochmurny, Spotify I wszyscy aktorzy.

Możesz także śledzić akcje X I Wątkiw EquityPod.

Pełny zapis wywiadu oraz osoby, które wolą czytać od słuchania, znajdziesz w naszym pełnym archiwum odcinków W Simplecastie.

READ  Zaoszczędź 1400 USD na 15,6-calowym Razer Blade dzięki tej ofercie laptopa do gier w Czarny piątek