Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Hazardziści wspierają Michelle Obamę w wyborach prezydenckich

Hazardziści wspierają Michelle Obamę w wyborach prezydenckich

Pogłoski o spisku Obamów mającym na celu powrót do Białego Domu zostały odrzucone przez ekspertów, ale gracze są przekonani, że coś się dzieje.

Od miesięcy, w miarę narastania obaw co do zdrowia, sprawności umysłowej i poziomu energii Bidena, coraz częściej mówi się także o potencjalnych alternatywach w przypadku jego wycofania się.

Ciągle pojawia się tylko jedno nazwisko i nie jest to wiceprezydent Kamala Harris.

Kolumna bombowa w Poczta nowojorska W zeszłym miesiącu Cindy Adams oświadczyła, że ​​były prezydent Barack Obama po cichu rozmawiał z potencjalnymi darczyńcami w imieniu swojej żony i że spisek mający na celu jej ujarzmienie zostanie uruchomiony w maju.

Megyn Kelly, była prezenterka Fox News, dodała oliwy do ognia, jako możliwy dowód wskazując na wywiad udzielony przez byłą pierwszą damę, w którym mówiła o swoich obawach związanych z możliwą reelekcją Donalda Trumpa.

„Ona nie ma nic do promowania” – powiedziała Kelly w swoim podcaście The Megyn Kelly Show. „Ona nie ma książki, nie ma wydarzenia, więc zadzwoniła do nich i powiedziała: «Mam coś do powiedzenia»”.

Hazardziści wydają się przekonani, że zmiany nadchodzą, wydając duże pieniądze na kandydaturę pani Obamy na prezydenta.

Pogłoski, że Michelle Obama planuje zastąpić Joe Bidena, wciąż krążą, mimo że wielokrotnie zaprzeczano.

Amerykańskie rynki bukmacherskie postrzegają ją jako osobę, która najprawdopodobniej zgłosi się, jeśli Biden ustąpi, podczas gdy na australijskiej giełdzie Betfair jej kursy wzrosły o 3 dolary, z 14 do 11 dolarów, co wskazuje na znaczny napływ pieniędzy.

Bruce Wolpe, który był doradcą Demokratów w Kongresie i byłym dyrektorem ds. mediów, który pracował dla premier Julii Gillard, zdementował te spekulacje.

„Ta niepoważna i głupia «plotka» nie ma absolutnie żadnych podstaw i spekulacje na ten temat są stratą czasu, nie mówiąc już o poważnym omawianiu jej” – powiedział Wolpe, starszy pracownik naukowy uniwersyteckiego Centrum Studiów Amerykańskich. – powiedziała Sydney.

READ  Pekin przeprowadza masowe testy COVID-19, aby uniknąć blokady w stylu szanghajskim

„On w ogóle nie zasługuje na uwagę”.

Zdrowie i sprawność umysłowa Joe Bidena pozostają przedmiotem troski Demokratów. Foto: Reuters

Wybitny republikański strateg Karl Rove jest podobnego zdania, nazywając to wystąpienie „czystym szaleństwem” i twierdząc, że te same pogłoski pojawiły się wiele lat temu podczas starań Trumpa o reelekcję w 2020 roku.

„W jakiś sposób wierzyli, że Biden zostanie odepchnięty przez Obamę, że Andrew Cuomo zostanie kandydatem Demokratów, a jego kandydatką na kandydatkę będzie Michelle Obama” – Rove powiedział Fox News.

I, wiecie, mówiłem innym członkom Trumpa, w tym samemu prezydentowi, że to czysta sprawa [and] Absolutne szaleństwo, zaczynając od tego, że nienawidzi polityki i kropka. Kocha życie, którym żyje.”

Choć prawdopodobne jest wycofanie się Bidena, Rove podkreślił, że nie ma szans na kolejną prezydenturę Obamy.

„Nie, słuchaj, ona nienawidzi polityki” – powiedział. „Czytałam jej biografię. Nie chciała, żeby jej mąż kandydował do Senatu stanowego. Nie chciała, żeby kandydował na prezydenta. Ona nie jest zwierzęciem politycznym”.

Niektórzy twierdzą, że pani Obama mogłaby pokonać Donalda Trumpa. Zdjęcie: Agence France-Presse

Potępiający raport specjalnego prokuratora Roberta Hurona na temat postępowania Bidena z tajnymi dokumentami w zeszłym tygodniu wzbudził nowe obawy dotyczące jego zdrowia i dobrego samopoczucia w okresie poprzedzającym wybory.

Coraz większa liczba Demokratów obawia się o swoje szanse w rewanżu pomiędzy Bidenem a Trumpem.

Konkluzja pana Hurona na temat zachowania prezydenta odwołuje się do jego „mglistej” pamięci, która obejmowała niemożność przypomnienia roku, w którym zakończyła się wiceprezydentura, oraz daty śmierci jego syna Beau.

Vivek Ramaswamy, republikański kandydat na prezydenta, który w styczniu zakończył kampanię wyborczą, uważa, że ​​spekulacje na temat politycznej przyszłości pani Obamy mają wagę.

„Coraz bardziej wygląda na to, że Biden nie zostanie nominowany” – Ramaswamy powiedział Fox News.

READ  G7 potępia Rosję z powodu wojny z Ukrainą, nakłada nową rundę sankcji, gdy Moskwa przygotowuje się do świętowania Dnia Zwycięstwa

„I myślę, że nie powinno być zaskoczeniem, że ktoś taki jak Michelle Obama przejmuje nominację [the Huron report] „To kolejny krok w tym kierunku”.

Michelle Obama konsekwentnie wyklucza kandydowanie na stanowiska publiczne. Zdjęcie: Agence France-Presse

Jedną z kwestii, którą Demokraci będą musieli pokonać, jest Kamala Harris, wiceprezydent Bidena, która w przeciwnym razie byłaby naturalną spadkobierczynią Bidena.

„Ale moim zdaniem ta wiceprezydent nie jest w stanie skutecznie wywiązać się z tego zadania” – stwierdziła Ramaswamy, powołując się na swoją stałą popularność wśród wyborców.

W przeszłości Obama zdecydowanie wykluczała kandydowanie na stanowiska publiczne, twierdząc, że nie jest zainteresowana tego rodzaju karierą polityczną.

David Axelrod, były menadżer kampanii Obamy, powiedział, że będzie „zszokowany”, jeśli sensacyjne pogłoski okażą się prawdą.

Joe Biden nadal potwierdza, że ​​ponownie będzie kandydował. Zdjęcie: Getty

„Oto, co wiem: Michelle Obama kocha ten kraj” – Axelrod powiedział CNN.

„To wspaniała osoba i świetnie się porozumiewa. Ale była rekrutem politycznym. Nigdy nie interesowała się polityką”.

„Nawet gdy Barack Obama był młodym politykiem, nie brałeś zbyt dużego udziału w jego kampaniach. Byłem z nim podczas kampanii do Senatu w 2004 r. – myślę, że podczas całej kampanii pojawiła się dwukrotnie w wieczory wyborcze.

– Więc wiesz, ona nie należy do osób, które lubią politykę. Nie podoba jej się ton i treść polityki. Byłbym zszokowany, gdybyś się na to zgodził.

„Mają wrażenie, że poświęcili temu 10 lat swojego życia. I jestem pewien, że czuje to samo, co Barbara Bush, gdy mówiła, że ​​powinien być ktoś inny niż Bushowie i Clintonowie, który mógłby zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Przypuszczam, że takie jest jej stanowisko.”

Aby podkreślić swoje poglądy, Axelrod powiedział, że „miał okazję zatańczyć w Balecie Bolszoj”, gdy tylko Obama został prezydentem.

READ  Spisek Taylor Swift Joe Biden i Travis Kelce podczas Super Bowl Trolling America | NFL 2024