Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Hilaria Baldwin jest podekscytowana możliwością zrobienia sobie zdjęcia z Alekiem po wycofaniu zarzutów dotyczących strzelania Rusta

Hilaria Baldwin została upieczona za „dziwaczne” zdjęcie, które udostępniła po wycofaniu zarzutów Aleca Baldwina.

65-letni Baldwin został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci podczas zdjęć 45-letniej autorki zdjęć Haleny Hutchins 21 października 2021 r. na planie westernu w Nowym Meksyku. Rdzapo tym, jak rekwizyt, którego użył w scenie, oddał prawdziwy strzał.

Po miesiącach niepewności ujawniono pod koniec zeszłego tygodnia, że ​​amerykański aktor został oczyszczony z zarzutów, według prokuratora okręgowego Santa Fe.

W pokazie pocieszenia ze strony 39-letniej Hilarii, matka siedmiorga dzieci podzieliła się rzekomo szczerym zdjęciem, na którym leży na kolanach męża. Opublikowała zdjęcie na Instagramie z miłosnym emotikonem.

Od tego czasu zdjęcie stało się celem dzikich komentarzy w Internecie, a wielu zastanawiało się, kto je zrobił i czy był to projektant.

Inni również uważali, że może to być lepsza okazja, aby wysłać Hutchinom wyrazy współczucia.

Niedawno wznowiono zdjęcia w Montanie.

Usunięcie zarzutu promowania broni palnej wobec gwiazdy już zmniejszyło jego maksymalny wymiar kary z pięciu lat do 18 miesięcy więzienia.

Baldwin zawsze utrzymywał, że jest niewinny i nie przyznał się do stawianych mu zarzutów.

w oświadczeniu do poczta nowojorska, „Jesteśmy zadowoleni z decyzji o odrzuceniu sprawy przeciwko Alecowi Baldwinowi i zachęcamy do właściwego dochodzenia w sprawie faktów i okoliczności tego tragicznego incydentu” – powiedzieli prawnicy Baldwina, Luke Nicas i Alex Spiro.

Rdza Reżyser Joel Souza również został ranny w wypadku strzeleckim.

Inna osoba oskarżona o zabójstwo oprócz Baldwina, byłego rusznikarza w filmie Hana Gutierrez Reed, wciąż stoi w obliczu zarzutów w związku ze strzelaniną.

READ  Kate Middleton wręcza nagrodę Ash Party w finale Wimbledonu.