Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Hilton by Hilton podpisał kontrakt z dwoma hotelami w Polsce

Jeden z nowo wybudowanych Hamptons hoteli Hilton zadebiutuje w Białymstoku jeszcze w tym roku, a drugi ma zostać otwarty w 2023 roku w Tornovo Podcorn.

Dwa nowe obiekty dołączą do istniejących 13 Hamptons by Hilton Properties, które już przyjmują gości w całej Polsce – poinformowano.

Wychowywanie Hamptona na europejskiej ścieżce Hiltona

Hilton Worldwide podpisał kilka umów licencyjnych w Polsce, w wyniku których powstały dwa hotele: Hampton Hilton Biolistock i Hampton Hilton Torno Botkorn.

Zaprojektowany przez 122-kluczowy Hampton Rokovsky Development w hotelu Hilton Bialistok i zarządzany przez VHM Hotel Management, ma zostać otwarty jeszcze w tym roku. Oferujący 135 pokoi hotel Hilton Tornovo Podcorn’s Hampton jest własnością Gruba Concrete i będzie zarządzany przez City Park Hotel Management – zadebiutował pod koniec 2023 roku.

„Otwarcie tych dwóch hoteli w Polsce pozwoli im sprostać niezaspokojonemu popytowi w dwóch głównych dzielnicach biznesowych, a jednocześnie jeszcze bardziej przyspieszy szybki rozwój sieci Hilton w Polsce, która ma teraz 23 firmy zajmujące się nieruchomościami i 16 kolejnych projektów” – powiedział Patrick Fitzkifen, senior wiceprezes ds. rozwoju na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w firmie Hilton. „Ta podwójna sygnatura ilustruje naszą ciągłą dynamikę w Europie Środkowej i Wschodniej i pomoże nadrobić zaległości przy wznowieniu podróży”.

Centrum Turystyki i Transportu

Hampton Hilton Białystok wprowadzi podróżnych do największego miasta w północno-wschodniej Polsce, które jest często wykorzystywane jako miejsce odkrywania cudów natury regionu Botlaczia. Bialistak jest własnością wielu firm, a jego położenie geograficzne sprawia, że ​​jest popularnym węzłem komunikacyjnym między Polską a Wschodem.

Nowo wybudowany, sześciopiętrowy hotel będzie miał udogodnienia dla gości, w tym Hampton Hub, centrum fitness i sale konferencyjne oraz parking. Jego lokalizacja sprawi, że goście będą w zasięgu krótkiego spaceru od takich miejsc jak Opera Botlaska i zespół, Uniwersytet w Białymstoku czy Teatr Lalek w Białymstoku.

READ  Nowe triasowe gatunki dicynodontów odkryte w Polsce

„Jako największa grupa deweloperska w regionie białistacko-podlaskim dostrzegliśmy w Białistoku ogromną szansę z zapotrzebowaniem na hotele o międzynarodowej marce” – powiedział Radosva Rokovsky, wiceprezes ds. Rozwoju w firmie Bialistak. „Cieszymy się, że możemy rozpocząć nasz pierwszy projekt hotelowy z Hiltonem, który wnosi do Polski ponad 30-letnią wiedzę na temat budownictwa mieszkaniowego. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie gości do hotelu jeszcze w tym roku”.

Środowisko biznesowe w środkowo-zachodniej Polsce

Tymczasem Hampton, napisany przez Hilton Torno Botkorn, zaoferuje wygodne miejsce na pobyt w pięknej miejscowości Torno Botkorn w środkowo-zachodniej Polsce. Wioska jest domem dla aktywnej społeczności biznesowej, z firmami, takimi jak Coca-Cola i Little w pobliżu, i graniczy z miastem Bośnas.

W nowym budynku hotelowym, położonym przy 40 Bosnaska 40th Street, znajdzie się szereg udogodnień, w tym marka Hampton Hub, elastyczna przestrzeń konferencyjna i centrum fitness.

„Hilton to nasza pierwsza współpraca z Hampton Hilton w Torno Podcorn” – powiedział Vysla John Brussecki, założyciel i właściciel Gruba Concrete. „Jesteśmy dobrze zaangażowani w działalność hotelarską z czterema istniejącymi hotelami i mamy plany na wiele innych projektów w przyszłości. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy witać gości w hotelu od końca 2023 roku”.