Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Historia Sophii Rox, córki Sylvestra Stallone: ​​The Picture – Hollywood Life

Historia Sophii Rox, córki Sylvestra Stallone: ​​The Picture – Hollywood Life


Pokaż galerię

Źródło zdjęcia: Christopher Peterson / Splash News

Najstarsza córka lisa to FLY! wtorek 17 maja Sylwester Stallonecórka Zofio, 25, zatrzymała się oglądając film jej ojca, który został nakręcony na Brooklynie w Nowym Jorku, w szarym T-shircie. Na zdjęciach, które dostał Hollywood na żywo75 lat skalisty Gwiazda i ojciec trzech dziewczynek – ZofioI cysteina23 lata i Scarlett, 19 lat – wszystko się uśmiechało, gdy stał obok swojej najstarszej córki.

Na pierwszym zdjęciu Sophia stała obok swojego taty i oboje mrugali uśmiechami za milion dolarów. Oprócz szarej koszuli z długimi rękawami, która ledwo zakrywała jej brzuch, miała na sobie także wyblakłą parę jasnoniebieskich dżinsów, które miały dwie kieszenie z przodu. Miała też na sobie białą torbę ze złotą smyczą, a także parę ciemnych okularów. Towarzyszyła niebieskim dżinsom z dzwoneczkami i parą czarnych butów.

Sylvester Stallone Sophia Stallone
Sylvester Stallone pozuje obok swojej najstarszej córki Sophii na planie swojego najnowszego filmu „Tulsa Kin” na Brooklynie w Nowym Jorku, 17 maja 2022 r. (Christopher Peterson/SplashNews)

Sophia wyglądała na prawie tego samego wzrostu co jej słynny ojciec Sylvester. Na zdjęciu wyglądał jak blond tata i był bardzo efektownie ubrany! Sylvester był ubrany w granatowy garnitur z białą koszulą i pasującym białym krawatem i przywiązał ręce do Sophii. Legendarny opalony aktor nosił złotą bransoletkę, która podkreślała jego złotą sprzączkę paska. Wydawał się mile zaskoczony, widząc na zdjęciach swoją piękną córkę. Na następnym zdjęciu Sophia zatrzymała się, aby zrobić zdjęcie solo. Na tym zdjęciu trzyma swój telefon komórkowy. Jej biały lakier do paznokci idealnie pasuje do jej torebki.

Zofia Stallone
Sofia Stallone jest na tym zdjęciu sama, gdy odwiedza plan filmowy swojego ojca, Sylvester Stallone na Brooklynie w Nowym Jorku, 17 maja 2022 r. (Christopher Peterson/Splash News)

Lubić Hollywood na żywo Czytelnicy wiedzą, że Sly jest często widywany z córkami, które są mu bardzo bliskie. 21 marca pozował do serii bardzo zabawnych zdjęć w pływającej chacie tiki ze swoją córką Sistine. Na serii zdjęć na Instagramie, które Sylvester udostępniła 14,8 mln obserwujących, oboje uśmiechali się i wyglądali na super opaleniznę podczas rodzinnych wakacji. Napisał w podpisie: „Rodzaj rodzinnego wypadu w pływającej chacie tiki. Świetne czasy”, on też stał z żoną Jennifer Flavin52 i dwa urocze psy z pary.

READ  Harry Styles zaprosił ukraińskich uchodźców na koncert „Love on Tour” w Polsce