Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Holandia vs Polska prognozy, typy i kursy bukmacherskie

Holandia vs Polska prognozy, typy i kursy bukmacherskie

Holandia i Polska zmierzą się w Narodowym Centrum Rugby w Amsterdamie o 5. i 8. miejsce w Mistrzostwach Europy w Rugby. Bez wątpienia Holandia przystąpi do turnieju jako faworyt, a Polska jako słabsza.

Odbierz swój bonus za rejestrację!

Holandia przystąpi do tego meczu jako faworyt, a gospodarze będą chcieli wykorzystać swoje szanse. Przed tym turniejem Holandia dwukrotnie pokonała Niemcy i Belgię, co oznaczało trzy zwycięstwa z rzędu. Jednak ich występ w obecnym turnieju kontrastuje z ich wcześniejszym sukcesem, jakim były porażki z Hiszpanią i Gruzją w pierwszych meczach fazy grupowej. Jednak zwycięstwo w trzecim meczu ze znanymi przeciwnikami, Niemcy, zapewniło im awans do rundy. Chcąc osiągnąć dalszy postęp w zawodach, Holandia będzie pewna, że ​​pokaże swoją najlepszą formę, pokaże klasę i zapewni sobie zwycięstwo.


Polska w dalszym ciągu notowała rozczarowujące występy w fazie grupowej, ponosząc porażki we wszystkich meczach. W pierwszym meczu zostali pokonani przez przeciwnika zwanego „Bolanem”, a w drugim meczu z Portugalią sytuacja uległa pogorszeniu, co doprowadziło do porażki na wyjeździe 54-7. Niestety, w trzecim spotkaniu w fazie grupowej Polska nie poprawiła się, ponieważ przegrała z Belgią 31:10. Zbliżając się do nadchodzącego turnieju, Polska znajduje się w serii sześciu porażek z rzędu, a ostatnie zwycięstwo odniosła z Belgią rok wcześniej.


Polska uchodzi za jedną z najsłabszych drużyn w tych rozgrywkach, jeśli nie najmniej konkurencyjną, dlatego trudno sobie wyobrazić znaczącą poprawę ich występu. Z drugiej strony, pomimo trudności w pierwszych dwóch meczach, Holandia wykazała się odpornością i wyglądała na drużynę, na której można polegać. Można zatem spodziewać się, że gospodarze wygrają z handicapem.

READ  Nowa nauka | Członek Sieci Biznesowej: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza konkurs na Domową Instalację Wiatrową