Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Hulett Walk-Off napędza Pitta Baseball do półfinałów ACC

Hulett Walk-Off napędza Pitta Baseball do półfinałów ACC

Charlotta – Kapelusze i hełmy zostały wyrzucone w powietrze, gdy Pantery wybiegały z bunkra na pole. Zaatakowali Bryce’a Howletta na płytkiej trawie w prawym centrum, niedaleko miejsca, w którym przed chwilą serwował 0-1 na boisku.

– Bardzo dobrze trafił pierwszą szybką piłkę do środka – powiedział Hulett o swoim ostatnim kiju przeciwko Jaredowi Poland z Louisville. „Po prostu zostawił drugą na talerzu trochę bardziej … to było nierealne. Było tak wiele emocji, aby to kontynuować.”

Hulett poprowadził w singli do przewagi na dole dziewiątego inningu w środę na Jeffrey Wehler’s Trust Field i dał Pittowi zwycięstwo 6-5 w obie strony nad rozstawionymi z numerem 2 Louisville Cardinals w ACC Championship.

Po wygranej nadzieje Pete’a na miejsce w NCAA Championship są wciąż żywe. Pantery – Zeszyt ćwiczeń 11tak W ACC – wygrała grupę B i awansuje do półfinału turnieju, który rozpoczyna się w sobotę.

– To był wspaniały mecz przeciwko świetnemu przeciwnikowi – powiedział trener Pete’a Mike Bell. Wiedzieliśmy, że mamy dzisiaj pełne ręce roboty. Ale, jak wielokrotnie powtarzałem, ci goście uwielbiają grać dla siebie nawzajem. Pokazali dużo walki, dużo opanowania dzisiaj i możliwość powrotu. To naprawdę wyjątkowe… To był kompletny wysiłek zespołowy przez cały czas.” „

Wehler – urodzony w St Mary i przeniósł się z Youngstown State – poprowadził atak Pitta 3 na 5 na planszy z dwoma home runami i jednym, zdobywając trzy runy i trzy RBI. Howlett również zdobył trzy trafienia.

„Jestem wdzięczny trenerowi Bellowi za umożliwienie mi bycia tutaj” – powiedział Wehler. „(Sztab szkoleniowy) bardzo mi pomógł, ponieważ przeszedłem od przeciętnej do dużej konferencji, prawdopodobnie jednej z najlepszych konferencji w całym roku. Trochę mnie zmienili, mam kilka propozycji do poprowadzenia i skorzystałem z że.”

READ  Świetny zespół AFL odchodzi z powodu dramatu „Puppy Fat”.

Lojalista Pete’a, Baron Stewart, odniósł zwycięstwo, drugie w tym roku, rozgrywając dwie rundy zamykania piłki, w których pozwolił tylko na jedno uderzenie bez chodzenia. Zanim przejął stertę, Brady Devereux i CJ McKinnett wprowadzili łączną rundę 2.1, pozwalającą tylko na jedną rundę.

Billy Corcoran wystartował, trafiając trzy, oddając osiem. Został wycofany po 4,2 przejazdach akcji, pozwalając na trzy przejazdy w piątym miejscu.

Pete zdobył debiutanta z Louisville Jarretta Schmeltza na dole trzeciej rundy. Aby poprowadzić sprawę dalej, Brock Franks pokonał pierwszy rzut, który zobaczył, w odpowiednim polu, aby podwoić stan gotowości. Następnie, po poświęceniu Dom Bubba, aby przesunąć Franków na trzecie miejsce, Wehler uzyskał pierwszy rzut, który zobaczył i przewrócił lewą ścianę boiska na dwie piłki z biegu.

Louisville odpowiedziało w czwartym i piątym meczu kilkoma własnymi długimi piłkami. Para pnączy wyznaczonego przez napastnika Daltona Rushinga i jeden członek RBI z trzeciego bazowego Bena Metzingera dały Louisville prowadzenie 4-2 w połowie piątej.

Pete dostał jeden przejazd na dole opony dzięki drugiemu przejazdowi Homera Wehlera – i jego czwartemu w sezonie. Następnie Louisville i Pete wymienili się gośćmi w szóstej i siódmej rundzie – Levi Usher na karty i Tatum Levins na Panthers – co dało wynik 5-4 na korzyść Cardinals.

Po zaledwie sprincie Pantery załadowały bazy tylko jedną w ósmej rundzie. Lot Sacrifice Franks sprowadza do domu Rona Washingtona Jr. w wyścigu remisowym, ale dwóch biegaczy Pete’a utknęło, gdy Bubba postanawia wybrać zawodnika pod koniec rundy.

Louisville dostało zielone światło na trzeciej bazie na szczycie dziewiątej, ale Stewart trzymał go z daleka, wysyłając dwóch Cardinalsów, aby dokończyli inning.

READ  Adelaide Strikers pokonali Sydney Thunder w tabeli wyników Big Bash League, najważniejsze wydarzenia, aktualności, zawodnik meczu Matt Short, łapacz

– Nie będziemy tu siedzieć bez barona Stewarta – powiedział Bell.

W sobotę Pete zmierzy się ze zwycięzcą grupy C, który prawdopodobnie będzie zwycięzcą środowego meczu pomiędzy NC State i Miami.

„Cóż, będziemy spać jutro, ponieważ przez ostatnie kilka dni graliśmy na śniadanie. Chłopaki będą się z tym trochę bawić” – powiedział Bill. „Trzymamy się tego, co robimy. To część bycia dobrym klubem piłkarskim; bycie konsekwentnym. Przez cały rok będziemy robić to, co robiliśmy”.