Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Humane Ai Pin jest już dostępny w sprzedaży

Humane Ai Pin jest już dostępny w sprzedaży

San Francisco, 16 listopada 2023 r /PRNewswire/ — Ai Pin, pierwsze urządzenie do noszenia i platforma oprogramowania firmy Humane dla ery sztucznej inteligencji, jest już dostępna do zamówienia w Stanach Zjednoczonych.

Ai Pin na nowo definiuje sposób, w jaki współdziałamy z technologią, odblokowując dostęp do pełnej mocy sztucznej inteligencji poprzez dotyk, głos, gesty i unikalny wyświetlacz „atramentu laserowego” wyświetlany na dłoni. Niektóre możliwości Ai Pin obejmują używanie języka naturalnego do ultraszybkiego wyszukiwania w Internecie, odkrywania i przywoływania pamięci AI MIKROFWiadomości obsługiwane przez sztuczną inteligencję, tłumaczenia językowe na żywo i wrażenia muzyczne obsługiwane przez sztuczną inteligencję.

Ai Pin to telefon, komputer kontekstowy i platforma oprogramowania AI w jednym. W miarę ewolucji urządzenia i platformy wraz z przyszłymi aktualizacjami regularnie wprowadzającymi nowe funkcje, rosną także możliwości, jakie otwiera dzięki rosnącej liście partnerów, w tym Microsoft, OpenAI i Qualcomm Technologies, Inc. I T-Mobile.

Zaczyna się od 699 dolarówKompletny system obejmuje Ai Pin, etui ładujące, podkładkę ładującą, kabel, adapter i dwa wzmacniacze akumulatorowe. Urządzenie do noszenia jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych i charakteryzuje się unikalną dwuczęściową konstrukcją, składającą się z komputera głównego i wzmacniacza baterii.

Kompleksowy plan subskrypcji obejmujący dedykowany numer telefonu, nieograniczone rozmowy, SMS-y i dane, przechowywanie w chmurze przechwyconych multimediów, ofertę subskrypcji muzyki TIDAL HiFi dla nowych klientów, a także nieograniczoną liczbę zapytań AI i dostęp do naszej stale rosnącej puli partnerów i wiedza na temat Cosmos – systemu operacyjnego dla ery AI – Wszystko dla 24 dolarów Na miesiąc.

Ai Pin można już kupić na: https://hu.ma.ne/.

Imrana Chaudhry’ego I Bethany Bongiornowspółzałożyciele, humanitarni: „Ogłaszamy zamówienia publiczne na Ai Pin, wyznaczając nowy, ekscytujący rozdział w naszej podróży. Niesamowity popyt przekroczył już nasze oczekiwania, potwierdzając entuzjazm świata dla najnowocześniejszych rozwiązań AI. Ai Pin to nie tylko produkt; to rewolucja w informatyce, ze sztuczną inteligencją wbudowaną w „serce naszego systemu operacyjnego Cosmos, wzmocnioną zaawansowanymi możliwościami naszej subskrypcji. Chętnie uczymy się i rozwijamy wraz z wczesną społecznością Ai Pin, zmieniając sposób, w jaki współdziałamy ze światem. To jest więcej to nie tylko start, to początek nowej ery.”

READ  Najlepsze ruchy Salazzle w Pokémon GO

O ludzkości:
Znalazłem to Imrana Chaudhry’ego I Bethany Bongiorno W 2019 roku Humane tworzy technologie i platformy dla ery inteligencji. Ich pierwszy produkt, Humane Ai Pin, umożliwia konsumentom zabranie ze sobą mocy sztucznej inteligencji, gdziekolwiek się znajdują. Nawiązali współpracę z Microsoft, OpenAI i Qualcomm Technologies, Inc. i T-Mobile w ramach ich misji zapewnienia nowej ery osobistych komputerów mobilnych, która będzie erą napędzaną sztuczną inteligencją. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową: humanitarny

Kontakt z prasą humanitarną: Ela Gerardts – Arlam i Wspólnicy ([email protected])

Źródło: Korporacja Ludzka