Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

LINEA RESEARCH 44M06 — Sieć doświadczeń klientów

LINEA RESEARCH 44M06 — Sieć doświadczeń klientów

W Illawarra Production Services chcemy zaopatrzyć się w możliwie najlepszy sprzęt i zawsze monitorujemy jego jakość. Kiedy mój stary przyjaciel Scott Angove zasugerował, abyśmy posłuchali wzmacniaczy Linea Research, byłem zainteresowany. Małe badania wykazały, że projektanci tych wzmacniaczy to ekipa BSS Soundweb – teraz byłem bardzo zainteresowany. Demo potwierdziło natychmiastową potrzebę zakupu.

Kiedy przybyły nasze cztery jednostki, przygotowaliśmy je i natychmiast poddaliśmy próbie. Moja pierwsza myśl była wow. Moją drugą myślą była ilość głębi i szczegółów wydobywających się z tych głośników. Sposób, w jaki przekazują atmosferę występu, jest fantastyczny. Wygląda cudownie otwarte i czyste. Nieważne, jak mocno będziemy nimi jeździć, nie możemy zmusić ich do pracy pod wpływem stresu. Zatem mówiąc, że ich moc znamionowa wynosi bardzo dużą liczbę watów na kanał, naprawdę mają to na myśli i dotyczy to wszystkich kanałów. Uruchomiliśmy go z kilkoma większymi 15-calowymi subwooferami, tylko do namoczenia, i nie osiągnął on limitu.

Ponieważ niedawno zainwestowałem w głośniki Adamsona, ważne było, aby oba dobrze do siebie pasowały. Uważam, że 44M06 idealnie pasuje do monitorów M12A. Dźwięk jest bardzo otwarty i nie ma potrzeby stosowania drastycznego korektora na żadnym etapie, ponieważ jest tak czysty.

Te wzmacniacze mają wbudowany procesor DSP, ale w tej chwili go omijam i używam cewek Adamson FIR. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby producenci mogli korzystać z FIR innych marek?

Jeśli chodzi o jakość wykonania, jest bardzo dobrze zbudowany. Są wyposażone w złącze powerCON 32A, które należy samodzielnie zakończyć. Założyliśmy im ogony, podłączyliśmy do naszej dystrybucji energii i pojechaliśmy. Nie jest zbyt głęboki, więc bez problemu zmieści się w szafie 500mm. Używam przekładek między wzmacniaczami, aby zarządzać obciążeniem cieplnym, ale jak dotąd nie zrobiło się zbyt ciepło. Najlepsze jest to, że przy uruchomieniu przeprowadzają samokontrolę, sprawdzając obciążenia, wentylatory, wszystko. Oznacza to, że sekwencja zasilania trwa około 25 sekund. Ale wiesz, że kiedy wszystko się skończy, wszystkie będą gotowe do działania.

READ  Laby: WRC jest strategicznie trudniejsze z hybrydami

GUI jest bardzo proste. Dostęp do poszczególnych parametrów kanału jest bardzo łatwy, ale prawdopodobnie będziemy musieli podłączyć laptopa do monitorowania. Jedna fajna rzecz – jeśli jesteś w pewnym stanie na danym kanale i chcesz przejść do następnego kanału, pozostaniesz w tym stanie. Filtr na panelu przednim również wydaje się łatwy do czyszczenia, co jest dla nas dużym plusem, ponieważ nasz sprzęt trafia do zakurzonych środowisk.

Obecnie oferujemy ceny instalacji na torze wyścigowym i wybieramy głośniki Linea Research 88C. Ponieważ wzmacniacze pracują bardzo długo w takim miejscu, istnieje duże ryzyko wystąpienia zakłóceń VHF. Jest to jeden z powodów, dla których wybraliśmy firmę Linea Research – ich ogólny system ochrony VHF i RF jest niezrównany. Zabezpieczenie przed zwarciem zwiększa niezawodność i bezpieczeństwo.

Scott współpracuje z firmą Audio Brands Australia od jakiegoś czasu i bardzo ją wspiera. Zawsze otrzymuję szybkie odpowiedzi, a on i Don są świetnymi facetami, z którymi można sobie poradzić. Wszyscy wracamy bardzo dawno temu i relacje są doskonałe. Cieszę się, że mają tak doskonały produkt. Zapewniają również dobre lizaki.

Widzę, że te wzmacniacze pojawiają się u zawodników i są ku temu bardzo dobre powody techniczne. Całkowicie mogę je polecić.


dystrybucja:

Australijskie marki audio audiobrands.com.au 02 9659 7711

Usługi produkcyjne w Illawarra ipsonline.com.au 02 4226 5595


Dane techniczne

 • Cztery kanały akustycznie czystego wzmocnienia klasy D
 • Unikalne i precyzyjne przetwarzanie sygnału cyfrowego 96 kHz
 • Konstrukcja zasilacza w trybie przełączania dostępna bez recepty
 • Zasilacz 85 V do 240 V do automatycznego wykrywania
 • Całkowita moc wyjściowa RMS 6000 W (1500 na kanał)
 • Pełny interfejs użytkownika na panelu przednim
 • Sieć Ethernet do obsługi i monitorowania systemu
 • Opcjonalnie dźwięk analogowy, cyfrowy dźwięk sieciowy AES3 i Dante/AES67
 • Wejścia audio: 4x analogowe, 2x AES3 i 4x Dante/AES67 (opcja fabryczna)
 • Przekaźnik beznapięciowy i port zamykania styków
 • Tryby oszczędzania energii: Gotowość po czasie ustawionym przez użytkownika, Natychmiastowe budzenie dźwiękiem/Ekonomiczny głęboki sen po czasie ustawionym przez użytkownika, Budzenie na żądanie
READ  Jak często w Animal Crossing: New Horizons pojawia się meteor?

O Timie van den Bergu

Tim van den Berg zawsze pasjonował się elektroniką i dźwiękiem. Pracę w tej branży rozpoczął w 1977 r. W 1986 r. założył Mrs Burns Sound, co dało początek firmie znanej obecnie jako Illawarra Production Services. IPS zatrudnia obecnie pracowników zajmujących się muzyką na żywo, teatrem i korporacyjnym AV, wnosząc bogate doświadczenie do Twojego wydarzenia lub produkcji.