Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Igor Industry Senior Edwin „Chip” powołuje Polskę na nowego Dyrektora ds. Technologii

Zdjęcie: Igor Zdjęcie dzięki uprzejmości.

(Des Moines, Iowa – 7 kwietnia 2021) – Igor z Des Moines, który opracował inteligentne rozwiązania automatyki budynkowej, ogłosił dziś powołanie Edwina „Chipa” Polska na stanowisko Dyrektora Wsparcia Technicznego. Polska, z 35-letnim doświadczeniem w branży wykonawców elektrycznych i branży sterowania oświetleniem, dołącza do Igora z firmy Enlightenment, Inc. i nadzoruje jej zespoły wsparcia technicznego i zarządzania projektami. Złoży skargę do Jacka Schrdera, wiceprezesa służb pomocy technicznej Igora.

Doświadczenie Polski w sterowaniu oświetleniem komercyjnym oraz dogłębna znajomość branży wykonawców elektrycznych pozwoli Igorowi zapewnić klientom wyjątkowe doświadczenia podczas instalowania rozwiązań dla inteligentnych budynków. Jego dogłębna znajomość technologii inteligentnego budynku Internetu rzeczy (IoT) zapewni, że Igor będzie oferował doskonałe doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu inteligentnego budynku zarówno właścicielowi budynku, jak i wykonawcy elektrotechnicznemu odpowiedzialnemu za instalację. Polski będzie dalej rozwijać zespół Igor i wspierać procesy, aby wszyscy partnerzy biznesowi Igor Channel mogli z sukcesem korzystać z inteligentnych rozwiązań budowlanych Igor.

„Cieszymy się, że dołączamy do Chip Company” – powiedział Steven L. Hurex, dyrektor generalny i prezes firmy Igor. „Wnosi ze sobą bogatą wiedzę i udokumentowane osiągnięcia w zakresie dostarczania procesów inteligentnego budynku na dużą skalę w sposób terminowy i budżetowy.” Mamy szczęście, że jest częścią naszego zespołu, pomimo ciągłego rozwoju firmy i rosnący sukces w dużych projektach inteligentnych budynków ”.

Dogłębne doświadczenie Polski w zakresie oświetlenia komercyjnego obejmuje szkolenia i edukację w zakresie projektowania, opracowywania projektów i analiz finansowych najlepszych systemów oświetlenia szkoleniowego i sterowania oświetleniem, a także opracowywanie i wdrażanie zaawansowanych instalacji oświetleniowych. Zajmował różne kluczowe stanowiska w wiodących firmach, takich jak Enlightenment, DNV GL, Sylvania Lighting Services Corporation, Genesis Lighting Management Services i Arlington Electric Construction Company. Light and Power, Inc., firma zajmująca się rozwiązaniami elektrycznymi i oświetleniowymi w Polsce. Pełnił również funkcję przewodniczącego.

READ  Władze przeżywają trudne chwile, gdy trzecia fala rządu Govt-19 łapie Polskę

Polska przez całe życie wspierała pełne cykle sprzedażowe i montażowe, a także wiodących audytorów oświetlenia, markerów i zespoły projektowe w dostarczaniu gotowych projektów. Niektóre z firm, z którymi współpracował przy projektach oświetlenia, to Safety-Clean, Home Run in Pizza i McDonald’s. Opracował również i wdrożył uznany w całym kraju projekt Midstream Comet Built, był członkiem Business Advisory Committee DLC oraz wspierał szereg projektów badawczych we współpracy z wiodącymi ośrodkami innowacji technologicznych.

Poland jest autorem dwóch książek zawodowych i absolwentem Decker School of Electrical Estimating and Advance Aces Sales Training. Studiował inżynierię mechaniczną w Ledornia College w Longview w Teksasie.

O Igorze

Od ponad siedmiu lat Igor jest liderem innowacji w technologii inteligentnego budynku IoT. Flagowy produkt Igora, Nexus, jest platformą inteligentnego budynku IoT opartą na po, która integruje sprzęt, oprogramowanie i analitykę w chmurze w celu wdrażania inteligentnych i bezpiecznych budynków. W połączeniu z otwartym interfejsem API i danymi w czasie rzeczywistym Nexus to przyszłościowa technologia, która bezproblemowo integruje zaawansowane sterowanie oświetleniem z systemami budynków, urządzeniami niskonapięciowymi, zastosowaniami komercyjnymi i nie tylko. Mając siedzibę w ponad 30 krajach, Nexus zapewnia gotowość rynku globalnego do wejścia w świat IoT. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.igor-tech.com.

Kontakt:

Igor

E-mail:

[email protected]

Stronie internetowej:

www.igor-tech.com