Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Influencerka fitness zaleca „zdrowe odżywianie” podczas wyjść do popularnego klubu nocnego na Ibizie

Influencerka fitness zaleca „zdrowe odżywianie” podczas wyjść do popularnego klubu nocnego na Ibizie

Brytyjska gwiazda fitness zareagowała brawami po tym, jak poczuła się zawstydzona z powodu zjedzenia „zdrowego” posiłku, który przygotował w domu podczas wyjścia do popularnego klubu nocnego na imprezowej wyspie Ibiza.

Twórca mediów społecznościowych, który publikuje posty pod pseudonimem @gymskin, zyskał ogromną popularność po tym, jak nagranie przedstawiające go jedzącego domowy posiłek z plastikowego pojemnika podczas wizyty w O Beach zostało uznane za „najsmutniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek widziano”.

Jednak pomimo tego, że krytycy potępiali jego decyzję o rozpoczęciu „przygotowywania posiłków” podczas wakacji, nie poddał się i bronił swoich działań.

„Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach krytykowanie mnie za zdrowe odżywianie jest złe czy słuszne?” Influencerka powiedziała w A wideo Odpowiadaj na krytykę.

Decyzja GymSkina o zjedzeniu posiłku w słynnym klubie, którego właścicielem jest Wayne Lineker, brat legendy brytyjskiego futbolu Gary’ego Linekera, spotkała się z szeroką krytyką ze strony wielu, którzy wierzyli, że od czasu do czasu powinien „cieszyć się życiem”.

Jeden z nich napisał: „Szczerze mówiąc, życie to coś więcej niż chodzenie na siłownię i jedzenie ryżu i kurczaka”.

„To najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem” – zgodziła się inna.

Jak ktoś powiedział: „Bardzo rozczarowujące”.

„Niefortunny interes” – powiedział jeden z mężczyzn.

w SekcjaGymSkin można zobaczyć stojącego przed charakterystycznym basenem klubu nocnego, jedzącego wcześniej przygotowany posiłek, podczas gdy inni świętują wokół niego.

„Wszyscy wrzucają butelki do oceanu, ale kto przygotowuje posiłki” – napisał w nagraniu.

Jednak pomimo tego, że twierdził, że jest „pierwszą osobą”, która przyniosła do nocnego klubu swoje zdrowe jedzenie, wielu nie zrobiło na nim wrażenia i pozostawiło szereg sarkastycznych komentarzy.

„Musisz być zabawny na imprezach” – zażartował inny.

Jak ktoś powiedział: „Wygląda jak beczka śmiechu”.

„Wow, to jest życie i cieszenie się nim” – powiedziała inna osoba.

READ  Koło czasu, sezon 2: Jak to naprawdę wygląda za kulisami hitowej produkcji fantasy

Wielu błagało go, aby „zabawił się trochę”, dodając, że w życiu liczy się „równowaga”.

„Odpocznij, kolego” – powiedział jeden z nich.

„Daj spokój, dzieciaku” – zgodziła się inna osoba.

GymSkin, który ma prawie 650 000 obserwujących na TikToku, regularnie udostępnia filmy, które mają inspirować ludzi do ćwiczeń.

To było wcześniej Pochwalił wideo Pomagał każdej kobiecie, która poczuła się „niebezpiecznie” w taksówce sama, sprawiając wrażenie, jakby to on rozmawiał przez telefon, co w efekcie doprowadziło kierowcę do fałszywego przekonania, że ​​ktoś na Ciebie czeka.

Przeczytaj powiązane tematy:TIK Tok