Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Kradzież”: Złość na zwycięzcę Idola

„Kradzież”: Złość na zwycięzcę Idola

Podczas pełnego akcji wielkiego finału wyłoniono zwycięzcę australijskiego Idola 2024.

Marcia Hines musiała zostać zabrana do szpitala po tym, jak zasłabła w australijskiej garderobie Stany Zjednoczone odrzuciły twierdzenia Władimira Putina, że ​​za tym strasznym atakiem terrorystycznym w Moskwie stoi Ukraina. Ujawniono uczestników tegorocznego konkursu „Jestem gwiazdą Zabierz mnie stąd” o niej.

Denfa Baker-Muller, Dylan Wright i Amy Reeves rywalizowali o głosowanie publiczności, a Wright ostatecznie zwyciężył podczas ekscytującego finału, ku wielkiemu przerażeniu wielu widzów w kraju.

Dylana Wrighta [pictured in the middle] Został koronowany na zwycięzcę Australia Idol 2024. Zdjęcie z Seven.

Dylan Wright tydzień po tygodniu zachwycał sędziów i publiczność swoimi znakomitymi występami, a przez ostatni tydzień kursy bukmacherskie wskazywały na niego jako faworyta.

Świętując swoje zwycięstwo, pełen emocji piosenkarz powiedział: „Zaraz będę płakać! Dziękuję!”

Wright podpisał kontrakt nagraniowy z gigantem branżowym Sony Music Entertainment Australia i nagrodą pieniężną w wysokości 100 000 dolarów.

Program rozpoczął się wystąpieniem gospodarzy Ricky'ego Lee i Scotta Tweedy'ego, którzy przemówili w związku z nagłą nieobecnością sędzi Marcii Cross w niedzielny wieczór po jej zabraniu do szpitala.

Po bardzo udanym sezonie Reeves spadł na drugie miejsce. Zdjęcie z Channel Seven.

„Czuję się dobrze” – powiedziała widzom. „Wiesz, chcę podziękować wszystkim, którzy się ze mną skontaktowali. Doceniam to. I musicie wiedzieć – nie mogłem tego przegapić dla świata. Nie mogłem tego zrobić”.

Głosowanie zostało zamknięte, a wszyscy sędziowie zajęli swoje miejsca. Nadszedł czas, aby pozostali uczestnicy ponownie wystąpili dla Australii przed ogłoszeniem głosów.

Becker-Muller wybrał wersję utworu Landslide The Dixie Chicks, Wright zaśpiewał swoją wersję utworu Tiny Dancer Eltona Johna, a Reeves zachwycił się potężną wersją utworu Bang Bang Jessie J.

Sędziemu Kyle’owi Sandilandsowi tak bardzo spodobał się występ Reevesa, że ​​przyznał on, że „ma nadzieję, że ona wygra”.

READ  Grupa NENT podpisuje polski kontrakt na grę

Widzowie w domu byli zachwyceni możliwością zobaczenia Reevesa z innej strony – jeden napisał na Twitterze: „Och, ona wygląda przepięknie”, a drugi dodał: „To było takie nieoczekiwane. Bardzo mi się podobało!”

Po ogłoszeniu pierwszych wyników okazało się, że Becker-Müller uplasował się na trzecim miejscu i nie awansuje do dwóch finałowych miejsc.

Kiedy serial zaczął być emitowany, Wright był reklamowany jako „ten, którego warto obejrzeć” i odniósł sukces w konkursie. Zdjęcie: Siedem.

Po tym, jak gościnna artystka Delta Goodrem zaśpiewała swój najnowszy singiel „Heart on the Run”, Reeves i Wright musieli stoczyć bitwę po raz ostatni.

Reeves zdecydowała się zaśpiewać swoją piosenkę na przesłuchanie Natural Woman, podczas gdy Wright miała nadzieję, że jej wykonanie Better Be Home Soon wystarczy, aby zdobyć tytuł.

Ostatecznie, po emocjonującym sezonie, młody ojciec został oficjalnym zwycięzcą Australian Idol 2024.

Następnie wykonał porywającą wersję swojego debiutanckiego singla Paper Hearts, a gdy piosenka dobiegła końca, zaczął płakać i nie mógł wydusić z siebie reszty słów.

Fani rzucili się do mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi reakcjami na wynik. Niektórzy świętowali, a inni twierdzili, że Reeves, od którego oczekiwano wygrania zakładów, został „okradziony”.

Jeden z nich napisał: „Zadzwoń na policję! Doszło do napadu na #AustralianIdol. Amy została całkowicie opuszczona. Zdecydowanie najlepszy występ w historii idoli.

„Cześć, Amy, Jessica Mauboy zajęła drugie miejsce 18 lat temu. Obecnie koncertuje po kraju i myślę, że facet, który wygrał, prowadzi lokalne radio. Nic jej nie będzie” – powiedziała druga rozczarowana fanka.

Inny powiedział: „Jestem zdenerwowany, że Amy nie wygrała”. „Myślałem, że od jakiegoś czasu jest najlepszą uczestniczką programu wokalnego. #AustralianIdol.”

Jednak jeden z widzów, zadowolony z wyniku, napisał na Twitterze: „Gratulacje dla Dylana zwycięstwa w tym sezonie!”

READ  Recenzja restauracji Little Donna: W tym miejscu w Baltimore chodzi o rodzinę?