Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Infost otworzy centra logistyczne o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych

Polski kurier Infost otworzy w tym roku kilkanaście centrów logistycznych w Polsce. Dzięki temu istniejący parter w kraju powiększy się o 100 000 metrów kwadratowych.

W tym roku powstaną nowe centra w Rzeszowie, Wrocławiu, Poznaniu, Wałbrzychu, Katowicach, Tychach, Radzyminie, Siedlcach, Kaliszu, Koszalinie i Szczecinie. Firma planuje wybudować około 75 500 mkw. Nowej powierzchni Przedstawione przez Panatoni, Jak ujawnił wcześniej Eurobuild CEE.

Infost posiada obecnie około 60 centrów logistycznych, w tym dwa obiekty wdrożeniowe w Piotrkowskim Trybunalskim i P3Logistic Park Mszczonów. Obsługuj sieć ponad 11 000 paczkomatów w Polsce i świadczymy usługi kurierskie.

Walter Hers poinstruował Infost podczas negocjacji dotyczących ponad 50 000 metrów kwadratowych nowego terenu.

W tym roku nasza infrastruktura rośnie wykładniczo. Do 2020 roku podwoimy przychody i liczbę przesyłek, które obsługujemy. Rok 2021 wciąż wygląda obiecująco. Wykorzystamy Polskę jako wzorzec dla naszej międzynarodowej ekspansji z największymi paczkomatami w Europie i rozbudowanym zapleczem logistycznym. (2) Naszą energię dodatkowo wzmocni nowa fabryka paczkomatów, która rozpocznie produkcję w połowie tego roku. Planujemy również wziąć na siebie odpowiedzialność Sztafeta Montrealska – Francuska firma z rozległą siecią 15800 pudów i punktów odbioru we Francji, Penelox i na Półwyspie Iberyjskim.
Rafas Prosca, dyrektor generalny Infosys

Plik Nowa fabryka paczkomatów City Logistics zlokalizowane jest na lotnisku Crago, które w momencie oddania do użytku w czerwcu będzie miało łączną powierzchnię 7230 metrów kwadratowych.

W styczniu plakat Yes był notowany na giełdzie papierów wartościowych Euronext w Amsterdamie.

READ  European Energy kończy budowę portfela wiatrowego Pomerania w Polsce