Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

International Jazz Giants Honor 3. Festiwal Jazz Point Ibiza

Zaledwie trzy lata po otwarciu Jazz Point Ibiza ugruntowała swoją pozycję jako Wiodący Międzynarodowy Festiwal Jazzowy na wyspie Dzięki ogromnej liczbie i wysokiej jakości światowej sławy wykonawców, którzy gromadzą się na występy. Tegoroczny festiwal – który odbywa się przy pełnym wsparciu Rady ds. Turystyki i Kultury Al Jazeera oraz lokalnych rad miejskich – Od 13 do 16 października. Jego punktem kulminacyjnym będzie ceremonia zamknięcia w WOM Radio Cafe w Santa Eulalia, gdzie uczestnicy mogą spodziewać się „The Giants of Jazz Jam Session”. Wraz z serią Kursy mistrzowskie dla lokalnych muzykówzapowiada się na całkowicie niezapomniane wydarzenie zarówno dla hobbystów, jak i nowicjuszy.

Wiele z jego niezwykłego sukcesu wynika z bliskiej relacji między organizatorami, Davidem Mossem i Adamem Lennoxem z Agencja muzyczna na Ibiziei ich amerykańskimi partnerami, nowojorską agencją rezerwacyjną J. Chris i Coznany przedsiębiorca z branży rozrywkowej piekarz paxton.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie zdobyli ci amerykańscy partnerzy i bliskim relacjom, jakie zbudowali ze swoimi wykonawcami, Jazz Point Ibiza Festival jest w stanie przyciągnąć jednych z najbardziej Największe nazwiska na światowej scenie jazzowej, grające u boku naprawdę wyjątkowych gwiazd gościnnych. Na przykład na okładce październikowego wydania magazynu Jazzwise pojawił się gościnny artysta, który będzie towarzyszył miejscowej legendzie Ibizy Muriel Grossman, polskiej basiscie Alinie Pzyżyńskiej.


poza tym Oferty, których nie można przegapić – Odbywa się w miejscach na całej wyspie – zaprezentują się dwie gwiazdy, dr David Schroeder, przewodniczący Wydziału Jazzu Uniwersytetu Nowojorskiego i Antonio Figoura”Kursy mistrzowskieDla lokalnych muzyków w Can Ventosa na Ibizie 15 października Sesje otwarteMistrzowie muzyki podzielą się z każdym chętnym swoją wiedzą o jazzie (wszystkie instrumenty mile widziane!) i sztuce wykonawczej na najwyższym poziomie (tylko rezerwacje).

READ  Tiffany Hill, członkini Klubu Myszki Miki, zmarła w wieku 46 lat po ataku serca

Usiądź tutaj Światowa stolica muzyki elektronicznejJazz Point Ibiza Festival to wspaniałe wydarzenie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wytrawnych miłośników jazzu, ale także szerokiej publiczności ceniącej sobie Pasja, inspiracja i nieokiełznany entuzjazm wspaniałych muzyków którzy uczestniczą. jej motto”Sprowadzanie międzynarodowych gigantów jazzu na Ibizę„To naprawdę podsumowuje, więc zaplanuj randkę w swoim pamiętniku i przygotuj się na olśnienie wspaniałymi głosami niektórych czołowych muzyków jazzowych na świecie.

Aby otrzymać bilety Śledź ten link.