Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jack narzeczony MAFS ujawnia prawdę o kontrowersyjnym komentarzu o „wielorybie”.

Jack narzeczony MAFS ujawnia prawdę o kontrowersyjnym komentarzu o „wielorybie”.

Jack, żonaty od pierwszego wejrzenia, bronił swojego komentarza dotyczącego „Ryb”, twierdząc, że w eksperymencie obrał za cel dwie kobiety.

Kontrowersyjna australijska gwiazda reality show została skrytykowana za nazwanie innych stajennych Tristana i Timothy'ego „wielorybami”, gdy aktorzy przesiadywali przy basenie w ich kurorcie Byron Bay. Komentarz wyemitowano we wtorkowym odcinku programu randkowego Nine.

Choć Jack w środowym odcinku przeprosił Tristana – wręczając mu kupon na suplementy i breloczek do kluczy z napisem „Wystarczy” – od tego czasu ujawnił, że w rzeczywistości obraził „odpowiednie” narzeczone Jade i Sarę w ramach żartu.

„Pewnego dnia wszedłem na basen i myślę, że były to Jade i Lauren lub Jade i Sarah, dwie bardzo atrakcyjne, wysportowane dziewczyny, które są bardzo zadowolone ze swoich ciał” – powiedział Jack. Kanał 9.

„Poszedłem trochę po okolicy i powiedziałem: «Dzisiaj wypłynęły wieloryby». To był żart, ale nie jest to żart, który opowiadałbym każdemu”.

Pomimo wyemitowanych w środę scen, w których Tristan był smutny i zraniony komentarzem wynikającym z jego problemów z obrazem ciała w dzieciństwie, Jack upierał się, że nie miał na myśli jego.

„Jestem bardzo blisko Tristana, kocham tego gościa” – powiedział Jack.

„Za milion lat nie byłbym w stanie opowiedzieć takiego dowcipu komuś takiemu jak Tristan. Nie jestem taki głupi.

„O ile wiem, nie sądziłem, że był w basenie. Usłyszał dowcip, który opowiadał Timothy, gdy wszyscy byli wokół ogniska i pili drinki, i to było okropne”.

Tymoteusz jednak widział sprawę inaczej.

Twierdził, że słyszał, jak Jack mówił poza kamerą uwagę na temat siebie i Tristana, którzy w momencie wygłaszania komentarza również siedzieli z żoną Timothy'ego, Lucindą.

„Jesteś osobą” – Timothy powiedział Jackowi we wtorkowym odcinku.

„Kiedy byliśmy na basenie, a ty miałeś czelność zapytać: «Co, są tu dzisiaj wieloryby?».

READ  Kolejny światowej klasy park rozrywki przechodzi na bardziej wszechstronny dress code dla członków zespołu

Po debiucie serialu pod koniec stycznia Jack szybko wyłonił się jako „złoczyńca” tegorocznego MAFS.

W najnowszej sadze został oskarżony o spanie ze swoją byłą dziewczyną podczas kręcenia zdjęć, mimo że był powiązany ze swoją „żoną” Tori.

Para uniosła brwi, twierdząc, że są „parą władzy” w tym sezonie, mimo że jeszcze ze sobą nie spali.

Choć Jack, który określa siebie jako osobę seksualną, twierdzi, że dzieje się tak dlatego, że chce skupić się na budowaniu głębszych relacji ze swoją ekranową „żoną”, w serialu „The Times” wyszły na światło dzienne zarzuty jego byłej żony mieszkającej w Brisbane, Courtney Jade. dwóch przedstawiło zupełnie inny punkt widzenia. fabuła.

Historia na Instagramie udostępniona na stronie Kourtney, która jest szeroko rozpowszechniana w mediach społecznościowych, brzmi:

„Kiedy mówi, że kocha swoją żonę, ale wraca do domu, śpi ze mną i znowu łamie mi serce” – napisała Kourtney.

„Nie powinienem tego robić, ale nie znałem braku szacunku ani wyniku tego pokazu.

„Wyciągnęliśmy wnioski… Tori o tym wie i nie przejmuje się tym, więc ciesz się swoimi sekundami.”