Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jack nigdy by mi tego nie zrobił.

Jack nigdy by mi tego nie zrobił.

Chrisa PrattaNiezwykła przemiana? the strażnicy Galaktyki W czwartek gwiazda udostępniła na Instagramie dwa zdjęcia, na których widać biżuterię na twarzy i lakier do paznokci, które najwyraźniej nałożyły jego dwie córki.

„Mam tylko do powiedzenia… Jack nigdy by mi tego nie zrobił” – Pratt podpisał zdjęcia. Na obu miał zdezorientowany wyraz twarzy, niepewny swojego nowego wyglądu.

Pełna metamorfoza Pratta obejmowała klejnoty przyczepione do czoła, perły na całej twarzy i niebieski lakier do paznokci, który trzymał przed aparatem na drugim zdjęciu.

Pratta i jego żony Katarzyna SchwarzeneggerMają dwie córki, Eloise (1 rok) i Lylę (3 lata). Pratt jest także ojcem 11-letniego Jacka, którego dzieli z byłą żoną Anną Faris.

W czerwcu ET rozmawiał z Prattem i Schwarzeneggerem przed czwartą rocznicą ich ślubu.

„Będziemy mieć trochę czasu osobno. To było dość trudne zadanie, gdy 1-latek, 3-latek i 10-latek spędzili połowę czasu, więc jesteśmy naprawdę zanurzeni w nim” – powiedział Pratt o zbliżającej się uroczystości.

„Mam nadzieję, że uda nam się spędzić noc dla siebie, a to będzie nasza pierwsza noc za jakiś czas” – powiedział Pratt o sobie i swojej żonie. – Mam pewne plany, które mam nadzieję uda się zrealizować.

Nic dziwnego, że coś zaplanował, ponieważ Pratt powiedział ET, że uwielbia psuć Schwarzeneggerowi „przy każdej nadarzającej się okazji”.

„Urodziny, rocznice, Boże Narodzenie – bardzo dobrze potrafię wybierać dla niej dobre prezenty” – powiedział. „To jeden z moich języków miłości, dawanie prezentów, więc staram się go jak najbardziej zepsuć”.

Schwarzenegger pokazała także swojemu mężowi odrobinę miłości z okazji jego urodzin pod koniec tego miesiąca, udostępniając serię zdjęć przedstawiających namiętną parę robiącą sobie selfie w samochodzie, cieszącą się randką w barze tiki i trzymającą się za ręce podczas spaceru jakimś podwórkowym tunelem.

READ  To tutaj nakręcono Equalizer 2

„Wszystkiego najlepszego dla twarzy anioła miłości @prattprattpratt! Zatem dzisiaj w Los Angeles świeci odpowiednie słońce (po raz pierwszy od miesięcy), ponieważ jesteś takim promieniem słońca w całym naszym życiu i kochamy cię szaleńczo! ” Opisała post. „To będzie twój najlepszy rok w życiu! Kocham cię i uwielbiam cię świętować! Szczęśliwego, szczęśliwego!”

Powiązana zawartość:

Adam Brody pamięta, że ​​nie wziął udziału w przesłuchaniu do roli Chrisa Pratta w GotG

Chris Pratt Morens leczy swoich współpracowników z Everwood, Williamsa i Johna Beasleyów

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger świętują rocznicę ślubu