Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rita Ora błędnie nazywa swojego męża, Taikę Waititi, „pół Samoańczykiem”.

Rita Ora błędnie nazywa swojego męża, Taikę Waititi, „pół Samoańczykiem”.

Piosenkarka i autorka tekstów Rita Ora wspomniała o swoim mężu, pochodzeniu słynnego nowozelandzkiego reżysera Taiki Waititi, opisując go jako „pół Samoańczyka”.

Nieprawidłowy komentarz – Waititi opisał swoje dziedzictwo jako maoryskie ze strony ojca oraz rosyjskie, irlandzkie, żydowskie i inne grupy Pākehā ze strony matki – pojawił się w ostatnim odcinku The Voice Australia, gdy Ora oceniał konkurs u boku Jasona Derulo. Guy Sebastian i Jessica Mauboy.

Zapytana o jego przeszłość wokalną, jedna z uczestniczek, Marley Sola, twierdzi, że jest „częściowo Samoańczykiem”, a Ora, próbując go przekonać, aby dołączył do jej zespołu, odpowiada, że ​​„jest żoną półmężczyzny z Samoa, więc… „

Mocna para jest małżeństwem od sierpnia. Prawdopodobnie o błędzie Ory jako pierwsza poinformowała Madeline Chapman Oferta, Zrobiono to pod wpływem chwili i prawdopodobnie miała na myśli język polinezyjski.

W przeszłości Waititi określał siebie jako „polinezyjskiego Żyda”, silnie utożsamianego z Maorysami i większość swoich dzieł poświęcił rozwojowi historii te reu Maorysów i rdzennych mieszkańców.

Specyficzne powiązanie Jasona Derulo z Samoańczykiem polega na tym, że „ma kilka samoańskich tatuaży” i „jeden z moich ochroniarzy też jest Samoańczykiem, więc jesteśmy trochę jak rodzina” – mówi Sola.

Jedną z możliwych przyczyn zamieszania Ory jest fakt, że akcja nadchodzącego filmu Waititiego, Next Goal Wins, rozgrywa się w Samoa Amerykańskim, na podstawie filmu dokumentalnego pod tym samym tytułem z 2013 roku, opowiadającego o perypetiach i cierpieniach drużyny piłkarskiej z terytorium wyspy.

READ  Zdjęcie Gabrielli Demetriades z synem to wszystko