Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak używać rysika Samsung S Pen do tworzenia wspaniałych ilustracji

Samsung Galaxy Z Fold3 to wiele rzeczy: od potęgi produktywności po najlepszego przyjaciela malarza. Przyjrzymy się bliżej nowym akcesoriom do rysika S Pen do nowego Z Fold3 i temu, jak można je w pełni wykorzystać.

nasze serce Złożenie Galaxy Z 3 Oraz niesamowity nowy S Pen Pro dla naszego nowego przyjaciela, Sha’an d’Anthes. Możesz ją także znać jako Niesamowitą Malarkę Sydney, Futrzana mała plaża!

Jeśli kiedykolwiek widziałeś lub kochałeś Samsung Galaxy Note, znasz S Pen: maleńki rysik, którego można używać do wszystkiego, od robienia notatek po przenośny pilot multimedialny.

Choć w tym roku nie ma nowego Galaxy Note, Samsung przyniósł go tylko dwa Party S Pens do użytku z Samsung Galaxy Z Fold3.

To właśnie robią oboje.

Jaka jest wersja S Pen Fold?

S Pen Fold Edition to najmniejszy rodzaj pióra, którego można używać w dowolnym miejscu. Jeśli jesteś użytkownikiem Galaxy Z Fold3, który uwielbia robić notatki, bazgrać na zdjęciach i rysować zwykłe szkice, to zechcesz to sprawdzić.

Jest cieńszy niż S Pen Pro, bardziej przenośny i ma cienką końcówkę rysika 1,5 mm, dzięki czemu bardziej przypomina prawdziwy rysik niż rysik.

Działa tylko z Galaxy Z Fold3 i nie korzysta z Bluetooth, co oznacza, że ​​chociaż nie musisz go ładować, nie możesz go również używać do takich rzeczy, jak funkcje Air Command firmy Samsung.

Ale ponieważ tym razem rysika S Pen nie można zadokować w urządzeniu, kupując urządzenie, otrzymujesz stylowe skórzane etui z wbudowanym zagłębieniem na rysik.

Co to jest rysik S Pen Pro?

To jest ten, do którego wolę się udać. Zwłaszcza jeśli masz wiele urządzeń Samsung.

S Pen Pro jest większy, cięższy i wydajniejszy niż jego mniejszy i bardziej przenośny rodzeństwo.

Ma własną 16-dniową baterię i Bluetooth, co oznacza, że ​​może działać na wszystkich urządzeniach, od Z Fold3 po kompatybilne tablety Galaxy.

READ  Bubba uruchomił kampanię Q & Age od niezależnej agencji Hardhat

W rzeczywistości Bluetooth w S Pen Pro jest tak inteligentny, że możesz inteligentnie przypiąć coś do telefonu, przechowywać w S Pen Pro i upuścić na inne urządzenie, takie jak tablet lub laptop (o ile są podpisane na to samo konto Samsung). Szalone, prawda?

S Pen Pro jest najlepszym przyjacielem malarza, a ja poszedłem i znalazłem go, aby przetestować go.

Wskazówki dotyczące rozpoczęcia korzystania z nowego rysika S Pen

Przez lata dzieliłem się swoim procesem z moimi odbiorcami online (na Instagramie, YouTube, a teraz TikTok) i chcę podzielić się tym, jak tworzyć prace na Samsung Galaxy Z Fold 3, abyś mógł z niego jak najlepiej !

Co mnie zainspirowało do wyjaśnienia?

Bardzo podobał mi się pomysł włączenia budki telefonicznej ze świecącym różowym dachem jako subtelnego ukłonu w stronę Telstry w tym trybie. Szukając zdjęć budek telefonicznych, uwielbiałem latarnię morską jak blask, który miała w nocy – to skłoniło mnie do narysowania sceny nocnej, aby móc uchwycić i zrównoważyć ją z blaskiem gwiazd i księżyca.

Paleta została również oparta na kolorach marki Telstra. Wiejski krajobraz to ukłon w stronę zasięgu Telstra – myślę, że mają największy zasięg ze wszystkich operatorów telekomunikacyjnych, więc bez względu na to, jak daleko jesteś, są tam [Ed: we do! Thanks Sha’an!].

Samsung S Pen pro służy do mieszania kolorów w Galaxy Z Fold 3

Podczas budowy pokochałem duży ekran o przekątnej 6,2 cala! Im większy ekran, tym lepiej, jeśli chodzi o tworzenie, edycję i wyświetlanie zdjęć i ilustracji w telefonie.

Ponadto S-Pen zawsze był dla mnie przełomem w grach mobilnych. Zdumiewający jest fakt, że istnieje rysik do telefonu czuły na nacisk i kąt, podobny do tych stosowanych w profesjonalnych tabletach graficznych. Oznacza to, że mam w kieszeni studio i mogę tworzyć gdziekolwiek jestem, bez konieczności noszenia tabletu czy szkicownika.

Kolor jest ważną częścią mojej pracy, dlatego zawsze zaczynam od stworzenia obrazu, z którego mogę czerpać.

READ  Eve Online jest teraz natywna dla komputerów Mac i zoptymalizowana pod kątem Apple Silicon

Następnie utwórz luźną grafikę i upuść krycie, aby użyć jej jako przewodnika. Najpierw wypełnij duże bloki koloru.

Następnie dodaj teksturę. Rysowanie za pomocą S-Pen na Samsung Galaxy Z Fold 3 to zupełnie inne doświadczenie.

Samsung S Pen Pro jest używany do tworzenia różnych czcionek zip w Z Fold 3

W przeciwieństwie do zwykłego rysika, S-Pen wykorzystuje czułość na nacisk, co oznacza, że ​​możesz zmienić rozmiar i wygląd czcionki za pomocą samego nacisku – bez majstrowania przy ustawieniach – nie mamy czasu, więc mamy rzeczy do zrobienia!

Na koniec dodamy kilka subtelności. Voila – Twoja firma jest gotowa do dzielenia się ze światem!

Szan Danthis
za pomocą
Szan Danthis

Shan Danthis (znany również jako @furrylittlepeach) jest ilustratorką, artystką i autorką mieszkającą w Sydney w Australii.