Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak zarabiać na zakładach na mecze piłki ręcznej

Profesjonalna scena piłki ręcznej, mimo że jest szeroko praktykowana w szkołach i na lekcjach wychowania fizycznego, jest bardzo mała i rzadko zyskuje na znaczeniu w polskich wiadomościach sportowych.

Jednak piłka ręczna osiągnęła już świetne wyniki, będąc dziesięciokrotnym mistrzem Ameryki Południowej z drużyną mężczyzn i mistrzem świata z drużyną kobiet.

W piłce ręcznej mężczyzn aktualnym mistrzem świata jest Dania, natomiast w piłce ręcznej kobiet aktualnym mistrzem świata jest Holandia.

Zasady sportu w piłce ręcznej

W piłce ręcznej na boisku podobnym do futsalu grają dwie 7-osobowe drużyny. Gra podzielona jest na dwie połowy po 30 minut każda, z dwoma sędziami na boisku, po jednym z każdej strony.

Członek zespołu może wykonać 3 kroki trzymając piłkę, po czym musi koniecznie zagrać piłkę lub spróbować strzelić bramkę, chyba że zawodnik odbija piłkę o ziemię podczas ruchu.

W piłce ręcznej jedynym zawodnikiem, który może pozostać na boisku, jest bramkarz, z wyjątkiem rzutu karnego, ale zawodnik może wskoczyć na boisko podczas próby zdobycia bramki, o ile skok rozpoczyna się poza polem gry.

Aby postawić na piłkę ręczną, należy wybrać bukmachera, który obszernie zajmuje się tym sportem na całym świecie, ponieważ jest mało prawdopodobne, że znajdziesz relacje z tego sportu w Polsce.

Jednym z najlepszych domów na świecie jest Bet20, który jest jednocześnie jednym z największych polskich graczy na swojej platformie. W kasynie 22Bet PL możesz łatwo znaleźć piłkę ręczną na liście sportów po lewej stronie ekranu.

Najbardziej obiecującym rynkiem zakładów jest rynek powyżej i poniżej.

Aby Over był udany, musisz strzelić co najmniej 58 goli w meczu. Aby Under odniósł sukces, gra musi mieć maksymalnie 57 punktów.

Możliwe jest również zestawienie liczby bramek, które strzeli każda drużyna. Jako przykład możemy zobaczyć, że linia obstawiania Bośni to 26,5 gola, podczas gdy linia obstawiania Francji to 31,5 gola, ponieważ Francja jest faworytem do strzelenia większej liczby goli.

READ  Szczegóły dotyczące śmierci Prezydenta RP zostaną ogłoszone | Wiadomości, sport, praca

Rynek „Both Score” jest bardzo popularny w zakładach na piłkę nożną, a piłka ręczna również ma opcję obstawiania, ale podstawą jest większa liczba bramek. A także zakład na „Obie drużyny strzelą 20 i 25 goli”.