Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak zmienić czułość myszy z Overwatch 2 na Apex Legends

Jak zmienić czułość myszy z Overwatch 2 na Apex Legends

Apex Legends i Overwatch 2 to dwie największe strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, w które grają miliony graczy każdego miesiąca. Obie gry są bardzo konkurencyjne, a gracze o różnych poziomach umiejętności mają przydzielone stopnie.

Podczas wypróbowywania nowej gry FPS zaleca się, aby gracze używali tej samej czułości, co w innych grach FPS, w które regularnie grają. Ułatwi im to celowanie i tropienie wrogów, ponieważ nie będą musieli ćwiczyć pamięci mięśniowej zgodnie z nową wrażliwością.


Przewodnik po konwersji czułości myszy Overwatch 2 na Apex Legends

Przyzwyczajenie się do jednej czułości jest przydatne podczas grania w różne strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, ponieważ ułatwi przejście. Celowanie powinno być naturalne podczas wypróbowywania nowej gry i nie powinno być zbyt wolne ani zbyt szybkie, co może powodować regularne zmiany czułości, utrudniając rozwój pamięci mięśniowej.

Ponieważ zarówno Apex Legends, jak i Overwatch 2 to szybkie gry akcji, użycie tej samej czułości dla obu nie będzie problemem i pomoże ci z łatwością wyśledzić wrogów. Jeśli jednak grasz w taktyczne gry FPS, takie jak CS:GO i Valorant, użycie tej samej czułości w Apex Legends może nie być najlepszym pomysłem, ponieważ te gry wymagają niewielkich precyzyjnych ruchów.

Aby przekonwertować swoją wrażliwość Overwatch 2 na Apex Legends, możesz skorzystać ze stron takich jak celowanie pro Lub gry. Te usługi innych firm umożliwiają konwersję czułości myszy bez żadnych prostych problemów.

  • Po załadowaniu którejkolwiek z witryn przejdź do pola „konwertuj z” i wybierz z listy Overwatch 2.
  • Następnie wprowadź aktualną czułość, której używasz w Overwatch 2, przechodząc do ustawień gry.
  • W polu Konwertuj na wybierz z listy Apex Legends. Witryna automatycznie obliczy czułość gry odpowiadającą czułości myszy w grze Overwatch 2.
  • Na koniec wprowadź czułość podaną przez stronę internetową w ustawieniach gry Battle Royale.
READ  Remedy współpracuje z Tencent w trybie wieloosobowym Vanguard

Aby przetestować swoją nową czułość, możesz odrodzić się na strzelnicy w grze i poćwiczyć celowanie, aby mieć pewność, że wybierzesz właściwą czułość.

Jeśli czułość nie jest odpowiednia, musisz upewnić się, że obie gry działają w tej samej rozdzielczości. Na przykład, jeśli grasz w Overwatch 2 w rozdzielczości 1920 x 1080, musisz również uruchomić grę Apex Legends w tej samej rozdzielczości, aby witryna prawidłowo przekonwertowała czułość.

Upewnij się również, że obie gry działają w tym samym współczynniku proporcji, ponieważ wpłynie to również na sposób odczuwania przekonwertowanej czułości. Na przykład, jeśli grasz w pierwszą grę ze współczynnikiem proporcji 16:9, musisz także zagrać w drugą grę z tym samym współczynnikiem proporcji, aby czułość była normalna.

Nawet jeśli wrażliwość jest przekazywana poprawnie, przyzwyczajenie się do gry typu battle royale zajmie trochę czasu, ponieważ rozgrywa się ją na większej mapie z większą liczbą przeciwników i szybszym ruchem.

edytowany przez
Siddhartha Satisha