Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy agent „Brave” Gekko ma zwierzaki ze zdolnościami i ma zostać wprowadzony na rynek w przyszłym tygodniu

Riot Games ujawniło, że przybył 22. Agent odważny W postaci Gekko, mieszkańca Los Angeles, który ma do dyspozycji różne zwierzaki, z których jedno ma moc wszczepiania i rozbrojenia Spike’a. Nowy agent ma wystartować w przyszłym tygodniu w ramach kolejnego aktu.

Wszystkie zdolności Gekko są powiązane z jednym z jego ulubionych stworzeń, które tworzą jego arsenał. Każde stworzenie ma inne zastosowania, ponieważ jego kombinacja wydaje się być dobra w wielu różnych rzeczach dzięki wyjątkowości każdego zwierzaka, a trzy z jego umiejętności można wykorzystać wielokrotnie, jeśli uda ci się złapać stworzenie po raz pierwszy. Używa.

Pierwszą umiejętnością Gekko jest Dizzy, który wysyła wirujące stworzenie w powietrze jak granat. Wszyscy wrogowie w zasięgu wzroku Dizzy’ego zostaną obrzuceni niebieską mazią, oślepiając ich na krótki czas. Kiedy Dizzy kończy swoją podróż, staje się senną piłką, co jest tylko wymyślną gadką o małej piłce. Jeśli możesz wtedy wejść w interakcję z kulą, tak jak z kulą superumiejętności, po krótkim odnowieniu odzyskasz kolejny ładunek tarczy.

Zdolność Gekko Q to Wingman, która może być najciekawsza z całej grupy. Podstawowym zastosowaniem Wingmana jest wysłanie stwora w kierunku, w którym wystrzeli wstrząsający podmuch w pierwszego napotkanego wroga. Jednak jego alternatywne zastosowanie polega na tym, że możesz wysłać go do lokalizacji Spike, aby podłożyć Spike (jeśli masz go w ekwipunku) lub rozbroić podłożony Spike. Jest to całkowicie niezależne od samego Gekko, więc możesz trzymać kąt, który chroni Wingmana, gdy wygrywa rundę. Podobnie jak Dizzy, kiedy Wingman robi swoje, staje się piłką, którą można odzyskać do innego użytku.

Ostatnią normalną umiejętnością Gekko jest Mosh Pit, w którym mieszka stworzenie zwane Mosh. Moshem można rzucić jak granatem, rozprzestrzeniając się po ziemi po wylądowaniu, a następnie eksplodując po krótkim opóźnieniu. W przeciwieństwie do innych zdolności Gekko, Mosh nie może zostać przywrócony po użyciu.

Dopełnieniem umiejętności Gekko jest jego superumiejętność, Thrash. Thrash może być wysyłany i kierowany przez gracza jako wilki Skye. Gdy zobaczysz wrogiego Thrasha, rzuca się on na nich, zatrzymując wszystkich wrogów w promieniu wybuchu. O dziwo, po użyciu Thrash również zamienia się w kulę i można go przywrócić, chociaż w przeciwieństwie do innych umiejętności, odzyskujesz tylko jedną na rundę.

powiedział John Gosicki, starszy producent gier w firmie odważny. Gekko był największy w historii. Próba stworzenia 4 bardzo unikalnych stworzeń, w których się zakochasz, przy jednoczesnym utrzymaniu ich w ramach określonych ograniczeń gry, jest trudna. Dorzuć różne stany i jest to jeszcze większe wyzwanie. Zespół musiał przepracować całą masę sprytnych budynków, abyśmy mogli zachować projekt stworzeń i utrzymać grę w granicach wydajności”.

Gekko zostanie uruchomione w ramach odważny Odcinek 6 Rozdział drugi już 7 marca, czyli już za kilka dni. Tak jak każdego agenta, można go odblokować za darmo, jeśli zdobędziesz PD w ramach jego kontraktu, możesz kupić Gekko za walutę w grze lub automatycznie odblokuje się za darmo, jeśli masz subskrypcję Xbox Game Pass.

Chodź za mną Świergot Lub Linkedin. spłacać Kilka innych moich prac Tutaj.

READ  Samsung Freestyle — przenośny duży ekran