Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak zwycięzcy Steve i Gian świętują wygranie 1,75 miliona dolarów

Jak zwycięzcy Steve i Gian świętują wygranie 1,75 miliona dolarów

Autor: Matt DeMarco dla Daily Mail Australia

03:40 15 listopada 2023, aktualizacja 03:48 15 listopada 2023

Zwycięzcy The Block, Steve i Gian Ottavio, podczas zakończonej sukcesem aukcji podczas finału roku, w mgnieniu oka stali się milionerami.

Chociaż aukcja odbyła się na początku tego miesiąca, para nadal świętuje i we wtorek zamieściła na swoim wspólnym koncie na Instagramie, aby zaprezentować swoje święto.

Po wzięciu udziału w Melbourne Cup i występach promocyjnych zwycięzcy Steve i Gian zorganizowali kameralne przyjęcie z gwiazdami Elizą i Liberty, podczas którego podano im sushi i bułki w stylu „japońskim” (japoński spotyka się ze „skandynawskim”).

Podzielili się także zdjęciem dużego tortu w kształcie logo udanego pokazu renowacji, wraz z podpisem: „Spójrzcie na niesamowity tort”.

Następnie imprezowicze zrobili sobie zdjęcie grupowe, podczas gdy Jian wyciągnął butelkę szampana.

Zwycięzcy The Block, Steve i Gian Ottavio, od ponad tygodnia są natychmiastowymi milionerami, ale para nadal świętuje, we wtorek na swoim wspólnym koncie na Instagramie, aby zaprezentować swoje świętowanie. Obydwa są na zdjęciu
Zwycięzcy Bloku zorganizowali kameralną imprezę z gwiazdami Elizą i Liberty
…Sushi i bułki podawane są w stylu „Jabandi” (japoński spotyka się z „Scandi”).
Podzielili się także zdjęciem dużego tortu w kształcie logo udanego pokazu renowacji, wraz z podpisem: „Spójrzcie na niesamowity tort”.

Dzieje się tak, gdy zwycięzcy sezonu 2023 ujawnili swoje plany wydania nagrody pieniężnej w wysokości 1,75 miliona dolarów.

„To spłaci nasz dług w Sydney i przygotuje nas do następnego etapu” – powiedział Jian. 9Rozrywka.

„W przygotowaniu są wielkie rzeczy” – dodał, a Steve się zgodził. „Wielkie rzeczy”.

Następnie imprezowicze zrobili sobie zdjęcie grupowe, podczas gdy Jian wyciągnął butelkę szampana. Na zdjęciu: Gian, Liberty, Eliza, agent nieruchomości Aaron Hill, Steve

Jian kontynuował: „Pieniądze zmieniają życie, nie spodziewaliśmy się tego.

„Jesteśmy po prostu szczęśliwi, że Adrian Portelli dostrzegł wartość w domu, którą my również dostrzegliśmy. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że odmienił nasze życie. „

W niedzielnym ekscytującym finale Steve i Gian wygrali sprzedaż swojego domu za niesamowitą kwotę 5 milionów dolarów.

W ten weekend Steve i Gian odeszli od natychmiastowych milionerów w The Block. Zachwycona para ujawniła, co zrobią z nagrodą o wartości 1,75 miliona dolarów

Zgarnęli do domu zysk w wysokości 1,65 miliona dolarów oraz 100 000 dolarów nagród pieniężnych, dzięki czemu ich łączne wygrane osiągnęły rekordową kwotę 1,75 miliona dolarów.

Dom Steph i Giana jako pierwszy wystawiono na aukcję. Dla pary był to napięty okres, który określiła swoją rezerwę w wysokości 3,35 miliona dolarów jako „piekło” i obawiała się, że nie zarobi na sprzedaży.

READ  Sony stoi przed pozwem zbiorowym na kwotę 7,9 miliarda dolarów w związku z cenami w PlayStation Store

Licytacja szybko osiągnęła 4 miliony dolarów dzięki seryjnemu licytantowi Danny’emu Wallace’owi, ale akcję przerwano, gdy kobieta zemdlała podczas aukcji i została zabrana do szpitala.

„To spłaci nasz dług w Sydney i naprawdę przygotuje nas do następnego etapu” – Jian powiedział 9Entertainment.

Po przerwie licytacja utknęła w martwym punkcie na poziomie 4 milionów dolarów, po czym wzrosła z 1 miliona dolarów bezpośrednio do 5 milionów dolarów, a młotek spadł, a dom 4 został sprzedany.

Sprzedaż za 5 milionów dolarów dała parze zysk w wysokości 1,65 miliona dolarów, a Steve i Gian objęli się i wybuchnęli płaczem, opisując pieniądze jako „zmieniające życie”.

Dom został sprzedany Adrianowi Portelliemu, znanemu jako „pan Lambeau”, który po kontrowersjach, jakie wywołał w zeszłym sezonie, powiedział, że chce udowodnić, że jest prawdziwym licytantem.

W ekscytującym finale Steve i Gian wygrali sprzedaż swojego domu za niesamowitą kwotę 5 milionów dolarów.

Adrian wydał w zeszłym roku 1,58 miliona dolarów na dom Omara i Oza, ale w tym sezonie pobił swój własny rekord.

Zwycięstwo Steve’a i Giana pobiło także zeszłoroczny rekord Omara i Oza, którzy wygrali 1,68 miliona dolarów.

„To niesamowite uczucie”. „Jesteśmy teraz tak wyczerpani, że nie możemy w to uwierzyć” – powiedzieli Steve i Gian.

To był surrealistyczny dzień, a ukończenie zawodów na tak wysokim poziomie po tak ciężkiej pracy jest czymś niesamowitym.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni, że Adrian Portelli zobaczył w naszym domu coś, co tak bardzo kochamy. To zmieni nasze życie.

Dodali: Nie mamy jeszcze pojęcia, co zrobimy z pieniędzmi. To niewiarygodne.

Zwycięstwo Steve’a i Giana pobiło także zeszłoroczny rekord Omara i Oza, którzy wygrali 1,68 miliona dolarów.

Przeczytaj więcej: Zwycięzcy bloków natychmiast stają się milionerami, gdy „pan Lambo” Adrian Portelli walczy przeciwko sobie o pobicie rekordu – ale niektórzy głupcy pozostają bez środków do życia