Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jaki był ostatni post Jimmy’ego Lopeza na Instagramie przed śmiercią?

Jaki był ostatni post Jimmy’ego Lopeza na Instagramie przed śmiercią?

Zmarł Jimmy Lopez, gwiazda salonu Super Sized i twórca Babydoll Beauty Couture

Jej ostatni post na Instagramie przed śmiercią miał miejsce cztery dni temu

Na filmie nie było śladu jej twarzy ani niczego, co wskazywałoby na to, że źle się czuje

Jamie Lopez, gwiazda salonu Super Sized i osoba stojąca za Babydoll Beauty Couture, zmarła w wieku 37 lat. Raporty mówią, że była hospitalizowana w Las Vegas i zmarła w weekend z powodu komplikacji sercowych.

Przedstawiciel BBC powiedział w oświadczeniu: „Z wielkim smutkiem ogłaszamy, z wielkim bólem, odejście założyciela i właściciela Babydoll Beauty Couture, Legendarnego Jamiego Lopeza. Prosimy w imieniu rodziny Babydoll , abyś dał nam czas na przetrawienie tej strasznej straty”.

Przeczytaj także | Gwiazda Super Sized Salon, Jamie Lopez, umiera z powodu komplikacji sercowych w wieku 37 lat

Jej ostatni post na Instagramie przed śmiercią miał miejsce cztery dni temu. Promienna Lopez podekscytowana opowiedziała swoim fanom o loterii, w której nagrodzona osoba spotka się z nią i pozdrowi.

„Jestem gotowa na spotkanie z wami, lalki! Zdobądźcie bilety na loterię już teraz! Nie przegapcie szansy na wygranie niesamowitego wywiadu ze mną, egzemplarza mojej bestsellerowej książki „Wielkie grube kłamstwa” z autografem i karty podarunkowej o wartości 150 USD za darmo aplikacja do makijażu ode mnie!” – napisała w podpisie wiadomości wideo! !babydollbeautycouture i wiele więcej!!

Przeczytaj także | Kim była Gabrielle Hutchinson? 23-latka zginęła w tłumie Brixton Academy podczas koncertu Asake

Ponieważ kamera zrobiła zbliżenie na jej twarz i nie było widać tła, trudno było stwierdzić, czy Lopez nagrała wideo ze szpitala, czy gdzieś indziej. Na filmie nie było śladu jej twarzy ani niczego, co wskazywałoby na to, że źle się czuje.

Po wiadomości o jej śmierci jej fani gromadzili się w sekcji komentarzy, aby zostawić modlitwy za jej śmierć. Jeden napisał: „Jestem taki smutny. Moje myśli i modlitwy są z twoją rodziną i przyjaciółmi”, podczas gdy inny powiedział: „Niezła riposta”. Ktoś powiedział: „Spoczywaj w pokoju. Nie mogę w to uwierzyć”.

READ  Filmy francuskie w międzynarodowej kasie: sierpień 2021

The Super Sized Salon miał swoją premierę na początku tego roku w WE TV. Chodziło o personel salonu i klientów. Lopez miał rozpocząć zdjęcia do drugiego sezonu. Babydoll Beauty Couture została założona, aby służyć kobietom plus size.