Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Al Pate: Nie zadzieraj z tradycją – Austin Daily Herald

Kaczki: Nie zadzieraj z tradycją

Opublikowano o 17:57 wt., 20 grudnia 2022 r

Echa ze spotkania klubu mokasynów

Nie dostałem tyle prezentów świątecznych, ile się spodziewałem.

To jest bardzo złe.

Nie spodziewałem się, że będę.

Jazda samochodem Bruce

Mam wspaniałego sąsiada o imieniu Bruce. Ilekroć przejeżdżam samochodem, przychodzą mi do głowy myśli. Gadanie o pogodzie nie wyszło mi na dobre, ale nadal będę to robić. Gdybym musiał odgarniać śnieg, śniegu było pod dostatkiem. Arystoteles powiedział: „Aby docenić piękno płatka śniegu, konieczne jest, aby wyróżniał się na mrozie”.

To była noc przed Bożym Narodzeniem i gulasz z ostryg był w ruchu

Miałem to urzeczywistnić.

Zachowuję się najlepiej od boleśnie długiego czasu.

Pod drzewem, bezpiecznie przymocowanym do czerwonego i zielonego drzewostanu, które zapewniało wsparcie i wodę, leżały prezenty z moim imieniem. Mimo wody drzewo zrzuca igły w zastraszającym tempie. Była Wigilia, ostatnia noc w roku, a ja musiałam być bardziej niż zwykle. Pozostała jeszcze ostatnia przeszkoda do pokonania. Legowisko bez den dennnnnnnnnnnnn! duszone ostrygi.

Jedzenie gulaszu z ostryg było tradycją w Wigilię. Mój tata uwielbiał gulasz z ostryg. Tradycje były czymś, co znosił jako chłopiec i był zdeterminowany, aby jego potomstwo doświadczyło tych samych tradycji.

Bulion mleczny był subtelny, a małe herbatniki z ostrygami były pyszne. Mogę położyć trochę masła na ciastku i zmienić je w opcję zdrowego jedzenia. Byłem członkiem Platynowej Elity Klubu Czystego Talerza, który zdobyłem, ponieważ interesowałem się głodującymi dziećmi na całym świecie, ale nienawidziłem skorupiaków i myślałem, że pierwsi ludzie uznali, że warto jeść, ponieważ nie mogli znaleźć pizzerii.

Moja mama wiedziała, że ​​nie lubię ostryg i włożyła kilka do miski. Przypomniała mi, że muszę je zjeść. Najpierw je policzyłem. Podaż znacznie przewyższa popyt.

READ  Filmy tak dobre, że powinny zdobyć Oscary – ale ich nie zdobyły – 24/7 Wall St.

Gapiłem się na Zupa, pragnąc, żeby się odwrócił. Gdyby istniał film „Szczęki”, usłyszałbym jego motyw muzyczny. Krążyły pogłoski, że prezenty wróciły na Biegun Północny, ponieważ głupi młodzieniec odmówił utarcia garnka z gulaszem z ostryg.

Wiedząc, że może być gorzej – na przykład gulasz haggis, kalmary, kimchi i lutevisque – wsadziłem do ust małą ostrygę i spróbowałem ją połknąć.

Moje ciało postawiło blokadę. Moje gardło się zacisnęło, odmawiając przyjęcia przekazania. Wstałem i podskakiwałem w górę i w dół, aż bariera została przekroczona, a ostryga została połknięta. Mocno spadło, ale spadło. Procedurę powtarzano aż do wyeliminowania wszystkich małży.

Święta Bożego Narodzenia były radosne i niezapomniane, a ja otrzymałam wspaniałe prezenty. Dostałem też kawałek węgla. Dostałem zwiastun. Podejrzewam.

Dostałbym prezenty, nawet gdybym nie skończył zupy z ostryg.

Ale po co zadzierać z tradycją?

Dowiedziałem się

Moja rodzina zimowała, dopóki nie zaczęła nosić brzydkich świątecznych swetrów.

Nigdy nie rób śnieżnych aniołów w psim parku.

Nikt nie potrafi znaleźć pająka tak, jak nikt się go nie boi.

Mech zawsze rośnie po północnej stronie kompasu.

Notatki natury

Karmniki tętniły życiem. Ciocia lubiła mówić, kiedy zbierałem jedzenie: „Jesz jak ptak”. Próbowałem zlokalizować i rozbroić wszystko, co było dla mnie dobre, ale nie jadłem jak ptak. Sikorka może codziennie zjadać 35% swojej wagi, a sikorka niebieska 10% swojej wagi. Ogólnie rzecz biorąc, im mniejszy ptak, tym większy procent masy ciała zjada dziennie.

Było 20 stopni i wróble kąpały się w kąpieli dla ptaków. Członkowie tego niedźwiedzia polarnego zanurkowali w powietrze, wyszli, otrząsnęli się z wody i szykowali się. Słyszałem o przypadkach, gdy ptak był oblewany deszczem w ujemnych temperaturach. Być może było to spowodowane parą z gorącej kąpieli dla ptaków, a może ptaki były chore. Widzę ptaki śpiewające kąpiące się zimą w naturalnie występujących wodach. Zwykle nie ma tam pary, o którą należy się martwić. Ptaki mają ze swojej strony instynkty i anatomię.

READ  Brad Pitt nie spotyka się ze szwedzką piosenkarką Lykke Li

Moja pamięć jest doskonała. Rozmawiałem z Denise i Larrym. Odniosłem się do czasu, gdy prowadziliśmy Giełdę Dostawców Nasion Decora, miejsce, które zachowuje przeszłość w nasionach pamiątkowych. Larry przypomniał sobie naszą przygodę z ptakami. Dennis tego nie zrobił, bo się nie dogadywał. Pamiętałem, że tam byłem. Może moja pamięć jest za dobra.

Odroczone spotkanie

„Wdzięczność może uczynić dzień, a nawet zmienić twoje życie. Wszystko, czego potrzebujesz, to twoja gotowość do wyrażenia tego słowami.” – Małgorzata Kuzyn.