Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jana Hawking opowiada o tym, dlaczego beżowe flagi są nowym znakiem ostrzegawczym dotyczącym randek

Chcesz poznać definicję tortur? Dopasowuje faceta w aplikacji randkowej, a on robi niezbędne minimum, aby cię przyciągnąć. Pyta go, jak minął mu dzień, a on odpowiada „Dobry”. Pyta go, jakie ma plany na weekend, a on mówi „po prostu odpoczywa”. Teraz czekasz, aż zada ci pytanie, ale łapiesz karaluchy.

Aby być uczciwym, tagi istniały już od samego początku. Mam Standardowy zbiór zdjęć w jego profilu Od niego na weselu siostry, może ktoś inny odbierał martwą rybę z niedawnej wyprawy wędkarskiej, a jeśli masz szczęście, zrób sobie selfie na siłowni. Nie zawracał sobie również głowy pisaniem autobiografii, więc nie ma żadnych pretensji do tego, że został zdmuchnięty.

Tak, chrapie, ale wtorkowa noc jest spokojna i postanawiasz zrobić mu właściwe machnięcie, ponieważ widzisz iskierki w jego oczach.

Zaczynasz drapać się po głowie z zakłopotaniem, ponieważ nie robi żadnego dodatkowego wysiłku, aby się z tobą połączyć… „Dlaczego po prostu mnie ominął, skoro nie zrobił nawet najmniejszego wysiłku, aby mnie poznać?!” Medytujesz.

Jest to powszechna funkcja w aplikacjach randkowych, które tak często widzimy, a teraz otrzymała nowy termin randkowy: „beżowe flagi”.

Tak, w przeciwieństwie do czerwone flagi Jesteśmy wezwani do trzymania się z daleka (mogą to wydawać się obelgami słownymi, gniewem, kontrolowaniem cech), zielonymi flagami, które są pięknymi cechami, do których dążymy w związku (jak szacunek, otwarta komunikacja, uprawomocnienie, uczciwość itp.). .. Do tej pory beżowe flagi były nieco poza zasięgiem radaru.

Beż symbolizuje nudne, leżące, neutralne i ogólne uczucie wody. Nie powinno zbliżać się do emocji świat randkowyJednak z jakiegoś powodu zajmuje centralne miejsce w naszych aplikacjach.

Nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo mnie to denerwuje, dopóki nie zostałem zaproszony na HIT WA Alan i Carly Śniadaniowy program radiowy w zeszłym tygodniu i znalazłem się w prawdziwym rantie! Tak, okazuje się, że te beżowe flagi naprawdę mnie ekscytują.

READ  Tania Talaga, Soul to Heaven, udokumentowała szczegóły trwających represji kolonialnych w Kanadzie

Czemu?! Ponieważ my, ludzie, jesteśmy tak wspaniałą grupą i trudno mi zrozumieć, dlaczego ludzie mieliby korzystać z aplikacji randkowych, jeśli nie planowali dobrze kogoś poznać. Czy chcą tylko kogoś potwierdzić? Czy po prostu nie mogą się doczekać tej sytuacji?

Czy sądzą, że są tak pobożni, niewymagający wysiłku, że rozbierzemy się tylko z odrobiną uwagi, jaką zwrócimy na naszą stronę?

Przykro mi teraz, ale jeśli nie jesteś Bradem Pittem, niosącym szczeniaka i posiadającym zdolność dostarczania orgazmów na pierwszy rzut oka, oczekuję, że przynajmniej okażesz mi trochę zainteresowania.

Tak więc dla wszystkich facetów, którzy regularnie wpadają na moje DM, pytając, dlaczego nie mogą dopasować się do dziewczyny na Tinder, Bumble lub Hinge, może nadszedł czas, aby przyjrzeć się, co Twój profil ma do zaoferowania dziewczynie!

Odpowiadanie na pytania i odpowiedzi standardowymi odpowiedziami, takimi jak „On lubi łowić ryby” i „Powinienem zabronić pizzy z ananasem”, nie wystarczy.

Użyj artystycznego polotu i podaj informacje w swoim CV, które mogą być początkiem rozmowy. Na przykład w moim CV – pod pytaniem „Czego szukasz?” Odpowiedziałem: „Ktoś będzie kontynuował Blok Z”. Ilu facetów natychmiast odpowiedziało na tę odpowiedź, mówiąc coś w stylu „Tak, uwielbiam ten program, jestem hydraulikiem, więc spróbujmy!” lub „Przydaję się z zestawem, co możesz wnieść do przodu designu?” Zmieniło to zasady gry.

Następnie chcesz popracować nad swoją grą obrazkową. Ponieważ zdradzę wam mały sekret: my kobiety nie możemy krzyczeć na gigantyczną rybę, którą złowiłem w Port Macquarie na wakacjach trzy lata temu. Chcemy zobaczyć zdjęcia, które pokazują Twoją osobowość.

Być może śmiech z grilla, wspinaczka skałkowa w Górach Błękitnych lub spadnięcie z roweru. Wszystko, co pokazuje nam, że jesteś gotowy na przygodę, że lubisz oglądać sztukę lub że możesz się z siebie pośmiać, z pewnością nas zaciekawi.

READ  Steven Spielberg przekazuje milion dolarów ukraińskim grupom humanitarnym

Dlaczego więc nie poświęcić 20 minut dziś wieczorem i dobrze wyczyścić swój profil randkowy. Nie zaszkodzi pozwolić niektórym z tej fajnej osobowości zabłysnąć. Och, wyświadcz nam przysługę i w zamian zadawaj pytania. To mecz tenisa, a nie turniej kręgli!

Jana Hawking to felietonistka i kolekcjonerka wszelkiego rodzaju przyjaciół | Umieść tweeta

Przeczytaj powiązane tematy:Porady Jana Hawking dotyczące randek