Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rozwód Leonarda DiCaprio z Camilą Morrone w wieku 25 lat ujawnia niewygodną prawdę

Niedawny rozpad związku Leonardo DiCaprio może być dowodem, którego potrzebujemy, aby potwierdzić, że mężczyzna nie spotyka się z kobietami powyżej 25 roku życia.

DiCaprio niedawno zerwał z modelką Camilą Morrone Po pięciu latach razem. złapać? Skończyłem dwadzieścia pięć dwa miesiące temu.

Od dawna mówi się, że DiCaprio nie umawia się z kobietami w wieku powyżej 25 lat. Wykres, który kilka lat temu stał się wirusowy, wskazywał, że aktor, który ma 47 lat, nie ma romantycznych relacji z kobietami po ukończeniu ćwierć wieku.

Wiadomo, że wiele tweetów stało się wirusowe wśród kobiet, które w dniu 25. urodzin deklarują, że są za stare, aby umawiać się z Lwem. Zabawne, tak! Ale także frustrujące jest kojarzenie 25 z byciem starszym, dzięki czemu możesz umawiać się z gwiazdą filmową starszą od ciebie o kilkadziesiąt lat.

PR DiCaprio Pokazali mocny styl. Zwykle umawia się z modelkami (od czasu do czasu z aktorką), zawsze ma dwadzieścia kilka lat, a związek zawsze wydaje się kończyć, gdy kończą 25 lat. Moroni nieco odrzuciła trend, kiedy nie zerwali, zanim skończyła 25 lat, ale najwyraźniej nie doszli do 26. poziomu.

DiCaprio umawiał się również z kilkoma bardzo znanymi kobietami. Od Blake Lively przez Bar Refaeli po Ninę Agdal. Wszystkie te kobiety do tej pory spotykały się z innymi ludźmi, często osiedlając się i mając dzieci. W międzyczasie DiCaprio nadal spotykał się z kobietami po dwudziestce. DiCaprio jest dosłownie typem faceta, o którym śpiewa Taylor Swift, kiedy uderza w zabójczą linię: „Błędem jest to, że się starzeję, ale twoi kochankowie pozostaną w moim wieku!”

Pozorna preferencja DiCaprio dla młodszych kobiet zawsze była sarkazmem. Podczas 77. Złotych Globów Ricky Gervais żartował: „Leonardo DiCaprio uczestniczył w premierze [of three-hour-long Once Upon a Time in Hollywood] I w końcu jego randka była dla niego za stara”.

READ  Śledztwo w sprawie tragicznej śmierci trzech mężczyzn, którzy zginęli w wypadku

Tymczasem Amy Schumer żartowała podczas tegorocznych rozdania Oscarów: „Leonardo DiCaprio robi tak wiele dla planety. Zostawiłby ją w lepszej formie dla swoich dziewczyn”.

Zasadniczo, żarty na bok, DiCaprio jest znany z tego, że uwielbia spotykać się z kobietami o kilkadziesiąt lat młodszymi od niego. Nie możemy więc pamiętać, że miłość to po prostu miłość, a wiek nie ma znaczenia. On oczywiście ma coś w rodzaju i jest znacznie słabszą i mniej potężną osobą – czy to nie jest tylko czerwona flaga?

Najseksowniejsza kobieta na świecie otacza go jako efekt uboczny jego pracy, ale nigdy nie wybiera kobiety powyżej trzydziestki. Z pewnością to nie mógł być przypadek?

Ale szczerze mówiąc, obsesja DiCaprio na punkcie umawiania się z młodymi kobietami nie jest czymś, z czego można żartować.

Charakteryzuje kulturę, w której bogaci, potężni mężczyźni szukają relacji z kobietami, które są mniej silne emocjonalnie i finansowo od nich. Kobiety, które nie odnalazły jeszcze swojego miejsca w świecie i mogą być bezbronne wobec mężczyzny, który na nie żeruje.

Zapomnij o tym, że jest gorącą i sławną gwiazdą filmową. Zastanów się, jak byś się czuł, gdyby mężczyzna z twojego kręgu towarzyskiego umawiał się tylko z kobietami w wieku dwudziestu kilku lat lub gdyby twój przyjaciel spotykał się ze starszym mężczyzną, który umawiał się tylko z kobietami w wieku dwudziestu kilku lat.

Nie pomyślałbyś, że to dziwne lub przypadkowe. Prawdopodobnie jesteś skłonny myśleć, że facet był dziwakiem i możesz nawet doradzić swojemu przyjacielowi, aby go nawiedził.

Mężczyźni, którzy chcą umawiać się tylko z młodszymi kobietami, często szukają władzy i kontroli. Nie chcą umawiać się z równorzędnym partnerem i trzymać się z daleka od spotykania się z kimś w tym samym wieku lub statusie.

Po dwudziestce może być fajnie umawiać się z gwiazdą filmową — nawet starszą gwiazdą filmową, ale te czerwone flagi trzepoczą dziko na wietrze.

READ  W Melbourne ogłoszono partnerstwo z Fed Square i Network 10

Mary Madigan jest niezależną pisarką.