Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jane Fonda, Whoopi Goldberg Bowie, Apple TV + film animowany – The Hollywood Reporter

Sam Greenfield (głos HudstownEva Noblezada) może być najszczęśliwszą osobą na świecie. 18-letni bohater Apple TV+ i pełnowartościowej animacji Skydance szczęście Jest ekspertem od złego wyczucia czasu, nieszczęśliwych wypadków i małych katastrof. (czasami też duże). Przypadkowe rzeczy spadają jej na głowę, ślizgają się i potykają, a prawie wszystko, czego dotknie, psuje się. Mimo ogólnego nieszczęścia Sam jest zawsze optymistką – kobietą, która woli patrzeć na jaśniejszą stronę.

szczęście Opowiada historię o tym, jak Sam momentalnie osiąga lepsze fortuny, traci tę okazję i postanawia ją odnaleźć. Jeśli kompleksowa kampania marketingowa Apple skłoniła Cię do podwójnego obowiązku, nie jesteś sam. szczęście Jest to rodzaj szczegółowej i pełnej nadziei opowieści, którą wyda Pixar, ale nie jest to produkt giganta animacji – nie do końca. To pomysł Skydance Animation, który w 2019 roku zatrudnił kontrowersyjnego współzałożyciela Pixara, Johna Lassetera. (Rok przed ogłoszeniem, Lasseter zrezygnował ze stanowiska w Disney-Pixar po tym, jak pracownicy oskarżyli go o rażące zachowanie, w tym o niewłaściwe dotykanie i całowanie…)

dolna linia

Uzgodnione przydatne.

Data wydania: Piątek, 5 sierpnia (Apple TV+)
pluć: Eva Noblezada, Simon Pegg, Jane Fonda, Whoopi Goldberg, Flola Borg
Dyrektor: Peggy Holmes
scenarzysta: Kyle Murray

ocena G, 1 godzina 45 minut

Wynajem Lassetera przyniósł drastyczne zmiany w realizowanym już projekcie. Zostawił Alessandro Carloniego, oryginalnego reżysera filmu, i Emmę Thompson, która miała głosić postać, której już nie ma. (Carloni został zastąpiony przez Peggy Holmes, a Thompson zrezygnował, ponieważ zatrudniono Lassetera.) szczęście Ours Now, który będzie emitowany na Apple TV+ 5 sierpnia, ma część światowego klimatu budowlanego, jak Potworna korporacja. A wewnątrz zewnątrz Projekty Pixara, które odzwierciedlają nastrój i atmosferę światów, których nigdy nie widziano ani nie wyobrażano sobie.

READ  37. Warszawski Festiwal Filmowy. Nagrody konkursowe przyznane. „Cud” Bogdan George Aptri zdobywa Grand Prix Warszawy

szczęścieSłodycz bierze się ze szczegółów historii Sama i późniejszej przygody. Na początku filmu widzimy młodą bohaterkę przeprowadzającą się do własnego mieszkania, rozpoczynającą nową pracę i uczęszczającą na internetowe kursy uniwersyteckie. Jest wychowanką, która nigdy nie została adoptowana, a teraz ma ponad 18 lat. Jej odejście z Summerland Home for Girls jest słodko-gorzkie: opuszcza jedyny dom, w jakim kiedykolwiek mieszkała, a także swoją najlepszą przyjaciółkę, Hazel (Adelynn Spoon), młodą przybraną dziewczynkę w ośrodku.

Życie poza Summerland nie jest łatwe, ponieważ Sam przyciąga katastrofę. Pierwszego dnia jako formalna osoba dorosła opuszcza poranną lekcję i budzi się niecałą godzinę przed wejściem do Flowers and More, sklepu ogrodniczego, w którym pracuje. Wszystko, co może pójść nie tak – zamknięcie się pod prysznicem, pieczenie galaretki kapiącej na podłogę, przebita opona – robi to. Biznes też nie idzie dobrze: Sam niszczy tak wiele towarów, że jej szef (Lil Rel Howery) przydzielił ją do patroli wozów, pracy, której nie może schrzanić.

Sam pozostaje optymistyczny pomimo zmienności pierwszego dnia, której towarzyszył optymistyczny wynik Johna Debneya. W rzeczywistości nie chce mieć szczęścia, dopóki nie wróci do Hazel, której weekendowa wizyta u potencjalnej rodziny została odwołana. Desperacki nastrój Hazel irytuje Sama, a Hazel (kolekcjonerka magii) obiecała znaleźć jej szczęśliwego pensa, więc następna para, która ją zobaczy, może ją adoptować.

Znalezienie grosza nie jest tak trudne, jak myślał Sam. Później tego wieczoru usiadłem na chodniku przed zatłoczoną kawiarnią, rozmawiając z zabłąkanym czarnym kotem, który natknął się na szczęśliwą monetę. Los Sam zmienia się następnego dnia i nagle wszystko w jej życiu idzie dobrze: budzi się na czas na zajęcia, pomyślnie ładuje swoje zadanie i znajduje pasującą parę skarpetek za pierwszym razem. A Nie upuszczaj jej tosta. Uzbrojony w to szczęście, Sam postanawia dać monetę Hazel. Jej plan natrafia na przeszkodę, gdy – w przewidywalnym, złym momencie – upuszcza żeton do toalety.

READ  LaPierre Cosmetics wchodzi do internetowej bazy fanów Shreka

Co gorsza, znów wpadła na kota. Nie tylko potrafił mówić (ma na imię Bob i wypowiedział je Simon Pegg), ale moneta była dla niego Talizman. Nagła interakcja prowadzi do potężnego pościgu ulicami tego bezimiennego, ale szczegółowego miasta. Kiedy docierają do cichej alejki, obserwuje, jak Sam Bob przeskakuje przez tajemniczy portal. Podąża za jej przykładem i ląduje w krainie fortuny.

Kraina Szczęścia to zbiór przedmiotów i zwierząt, które reprezentują szczęście na całym świecie. Jak świat potwora Potworna korporacja. A świat emocjonalny w wewnątrz zewnątrzTo miejsce reguł, przepisów i intensywnej obserwacji ludzkiego świata. Polerowanie krasnali symbole szczęścia. Świnie tworzą szczęśliwą czterolistną koniczynę. Koty wychodzą na losowe misje w ludzkim świecie. Zespół królików śledzi ilość szczęścia w ludzkim świecie i przeszukuje ich świat w poszukiwaniu śladów pecha.

Cały proces jest prowadzony przez chichoczącego i życzliwego różowego smoka (głos Jane Fonda). Pod Krainą Szczęścia znajduje się Kraina Nieszczęścia, która działa podobnie, ale o wiele bardziej złowrogiej krawędzi. Światy różnią się od siebie żywą paletą kolorów – Good Luck wypełniony jest jaskrawą zielenią i błękitem, a Bad Luck głębokim fioletem i fioletem.

Ludzie nie mogą przebywać w Kraju Fortuny, co zmusza niechętnego Boba i entuzjastę Sama do połączenia sił. Plan jest prosty: zdobądź nowy żeton do podarowania Hazel i zabierz Sama z Kraju Fortuny, zanim odkryje Kapitana, czołowego przestępcę, którego głos wypowiedziała Whoopi Goldberg. Wydaje się dość oczywiste, że Sam miał dostęp do gorącej wody, z wyjątkiem sytuacji, gdy był otoczony przez wróżbitów.

Przygoda duetu wciela się w kilka ról – część słuszna, ale większość niesłuszna. Kell Murray (Raya i ostatni smokA samochody) Scenariusz zawiera wystarczająco dużo dowcipów, aby film był lekki i żywy, co pomaga w połowie, gdy częste wpadki Sama zaczynają się powtarzać, spowalniając ciasno pojętą historię. Bonusem są świetne oferty Noblezady, Pegga, Goldberga i Fondy. Ich osobowości wydają się odrębne, a Goldberg i Fonda zapewniają szczególnie pamiętne zwroty.

READ  Piosenkarz Meat Loaf, Meat Loaf, umiera w wieku 74 lat, mając u boku żonę

Sam i Bob postanawiają zrekrutować więcej ludzi do pomocy, w tym jedynego przyjaciela Boba Jerry’ego (Colin O’Donoghue) i inne magiczne stworzenia, takie jak Jeff, jednorożec (Flola Borg). Misja szmacianej załogi zaczyna się od pomocy Hazel po ratowanie Kraju Fortuny. Ale to, co ważne podczas ich wypraw i przez cały film, to lekcje, które Sam zdobywa po drodze – o przyjaciołach, wybranej rodzinie i oczywiście o szczęściu.