Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prezenterka telewizyjna Erin Mulan została zauważona z tajemniczym mężczyzną po rozstaniu z mężem

Prezenterka telewizyjna Erin Mullan została zauważona z tajemniczym mężczyzną na imprezie w Canberze.

Todd Selby był widziany u boku Mullane’a na premierze książki jej ojca Jima Mullane’a w Parlamencie w Canberze w środę, zanim para zatrzymała się na wspólne zdjęcie.

Niedawno okrzyknięta w programie Sky News „Irene”, matka jednego z nich powiedziała mediom na początku tego roku, że jest gotowa podzielić się więcej o sobie i swoim życiu prywatnym.

Pani Mullane potwierdziła, że ​​spotkała kogoś wyjątkowego w maju po ujawnieniu, że wróciła na scenę randkową na początku tego roku po nagłym rozstaniu z finansistą Seanem Ogilvy we wrześniu 2021 roku.

39-latka powiedziała audycji radiowej Hughesy, Ed i Erin, że jest szczęśliwa ze swojego nowego mężczyzny, ale spotykanie się z dzieckiem było „skomplikowane”.

Para jest sfotografowana razem, gdy pan Mullane wydaje swoją niebezpieczną nową książkę na progu naszego domu w Parlamencie.

„To wciąż wczesne dni. To naprawdę urocze. Myślę, że każdy, kto był w długotrwałym związku, kiedy to się kończy – zwłaszcza jeśli masz dzieci – przechodzi przez fazę, w której nie wiesz, czy kiedykolwiek będziesz spotkam się z kimś ponownie” – powiedziała.

„Ale miło jest poznać kogoś, kto sprawia, że ​​czujesz się wartościowy, wyjątkowy i ważny. To piękna rzecz i mam szczęście”.

Kotwica ujawniła również nieoczekiwany sposób, w jaki spotkała swojego partnera, mówiąc, że brzmiało to jak „los”.

„Ja jechałam na parking, on prowadził. To był pierwszy raz, kiedy się widzieliśmy, ale spotkaliśmy się dopiero dwa miesiące później” – powiedziała.

„Nie wierzę w los… ale czas był absolutnie niesamowity. Zamknęliśmy oczy i coś poczułem. „

Hughes, współgospodarz Erin, opisał tajemniczego człowieka jako „wygląda na to, że grał w ligę rugby”.

„Jest wysoki, silny i wysportowany. Jest przystojny i ma bardzo głęboki głos. Ma dobre poczucie humoru” – powiedział, dodając, że para wydaje się naprawdę szczęśliwa razem.

READ  Najnowszy post Britney Spears na Instagramie wzbudza nowe spekulacje muzyczne

Była reporterka sportowa, która miała sporo kontrowersji.

W 2020 r. Mullane podkreśliła szkody wynikające z cyberprzemocy, rozrywając się w ciągu 60 minut, gdy opowiada o przerażających nadużyciach, których doświadczyła z rąk trolli internetowych.