Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jane S. Trimako Sr 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

Struthers – zmarła Jane S. Trimako Sr., 92 lata, w niedzielę 19 grudnia 2021 r. w swoim domu w otoczeniu rodziny.

Jane urodziła się 2 kwietnia 1929 roku w Youngstown jako syn zmarłego Gennaro i Adeline Limbruno Trimaco.

Ukończył liceum Campbell Memorial i pracował dla Sharon Steele.

Po ukończeniu szkoły średniej Jane wstąpiła do Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych i służyła podczas konfliktu koreańskiego.

Po odbyciu służby wojskowej, Jane wróciła do Youngstown i pracowała nad Youngstown Sheet & Tube, wspinając się w górę tabeli produkcyjnej w firmie Campbell’s Seamless Tube Mill, po 33 latach odchodząc na emeryturę w 1985 roku. Później pracował z Jimem Peace Pontiac w Niles. Przez ponad siedem lat był Dyrektorem Pionu Wynajmu Samochodów i Utrzymania Agencji.

Jane był członkiem miejscowego Związku Hutników 1418. Kochał muzykę i jako muzyk grał na klawiszach, saksofonie i akordeonie. Jane była członkinią zespołu Monarch w Youngstown. Był byłym członkiem Rycerzy Kolumba w Polsce. W wolnym czasie lubi grać w golfa, kręgle i uprawiać warzywa w swoim ogrodzie, zwłaszcza czosnek. Uwielbiał gotować, zwłaszcza dla swojej rodziny, i cieszył się kieliszkiem dobrego wina. Jane był bardzo hojnym mężczyzną i chętnym do pomocy.

Jane pozostawiła była żona, 66-letnia Pauline J. Petroska, którą poślubił 25 czerwca 1955; Dwóch synów, Jane S.; (Karen) Tremako Jr. z Louisville i Paul J. Trimaco, senior Struthers; pięcioro wnucząt, Gina Marie Tremako z Lowellville, Stephen Tremako z Columbiana, Paul (Jane) Tremako Jr. z Campbell, Eve (Larry) Russell z Structures i Heather (Jay) Sobinovsky z Struthers; ośmioro prawnuków: Samuel Tremako, Kyle Tremako, Ilya Tremako, Josiah Tremako, Paisley Russell, Savannah Russell, Levi Russell i Kara Sobinovsky; i zięć Nicka Vitolo z Austin Town.

Oprócz rodziców, jego synowa Anna Marie Trimaco poprzedzała go śmiercią; i jego siostra Marie Vitolo.

Ze względu na COVID-19 i prośbę Gene’a obecnie nie ma godzin rozmów ani usług pogrzebowych.

READ  Mistrzostwa Świata Juniorów w hokeju na lodzie: Indie pokonały Polskę, zarezerwowały miejsce w ćwierćfinale | wiadomości sportowe

Aranżacjami zajmuje się Davidson-Becker Funeral Home, 11 Spring St. W Struthers. Kondolencje można przesłać rodzinie Jane na www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)