Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jasprit Bumrah, KL Rahul wykluczony, kręgle Ben Stokes, wiadomości krykieta 2024, wideo

Jasprit Bumrah, KL Rahul wykluczony, kręgle Ben Stokes, wiadomości krykieta 2024, wideo

Indyjski spinner Jasprit Bumrah odpoczął po czwartym teście przeciwko Anglii, a odbijający KL Rahul został wykluczony z powodu kontuzji, potwierdziła we wtorek krajowa komisja krykieta.

Bumrah odegrał kluczową rolę w dwóch ostatnich zwycięstwach Indii, gdy gospodarze objęli prowadzenie 2:1 w serii pięciu meczów, ale zostali wykluczeni z meczu w Ranchi, który rozpoczyna się w piątek.

„Decyzja została podjęta, biorąc pod uwagę czas trwania serii i ilość rozegranych w ostatnim czasie krykieta” – oznajmiło BCCI.

Rahul rozegrał mecz otwarcia, ale opuścił dwa kolejne mecze z powodu kontuzji mięśnia czworogłowego uda, a jego „udział w ostatnim meczu testowym w Dharamsali jest uzależniony od sprawności fizycznej”.

Melonik średniego tempa Mukesh Kumar dołączył do zespołu w Ranchi po zwolnieniu z trzeciego testu, który gospodarze wygrali w niedzielę 434 runami.

Oglądaj mecz Indie vs Anglia na żywo i wyłącznie w Fox Sports dostępnym na Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Najlepsze wątki, dowcipy i zingery w Qalmah | 09:04

Stokes „zdecydowanie ma szansę” odnieść sukces w czwartej próbie

„Zdecydowanie istnieje szansa”, że kapitan reprezentacji Anglii Ben Stokes zagra w czwartym teście przeciwko Indiom, co zapewni turystom bardzo potrzebny impuls, powiedział w środę zastępca Olliego Pope'a.

Anglia potrzebuje zwycięstwa w teście rozpoczynającym się w piątek w Ranchi po kolejnych porażkach, które sprawiły, że w serii pięciu meczów przegrywali 2:1.

32-letni Stokes powiedział wcześniej, że ze względu na kolano będzie w serialu grał jako wyłącznie odbijający, ale w środę trafił do siatki.

Od jakiegoś czasu zmagał się z lewym kolanem, co uniemożliwiło mu udział w trzech ostatnich Ashes Tests w 2023 roku oraz w Pucharze Świata ODI.

„Zdecydowanie istnieje szansa” – powiedział wicekapitan Pope o możliwości, że Stokes wystartuje w czwartym teście.

„Nie zostało to nawet potwierdzone w szatni, więc zobaczymy. Dzisiaj rzucił do pałkarzy” – dodał.

READ  Holmesowi grozi federalny zarzut aresztowania na balkonie | Wiadomości, sport, praca

„Zobaczmy, jak się wycofał, a jeśli to dobrze, miejmy nadzieję, że zobaczymy go w meczu z piłką w dłoni”.

Uderzyć w baseball? Anglia ponosi ogromną stratę 06:31

Stokes przeszedł operację kolana w listopadzie ubiegłego roku i jest na dobrej drodze do powrotu do pełnej sprawności.

„Jeśli ma całkowite zaufanie do swojego kolana, myślę, że trzeba zaufać poradom lekarza i jego opiniom” – dodał Pope.

Stokes to praworęczny szybki melonik, który w poprzednim meczu zaliczył setkę testów w 434 runach porażki Anglii z Indiami.

Ma 197 bramek, a trzy dzielą go od zostania trzecim zawodnikiem w pięciodniowym krykiecie z podwójną liczbą 6000 runów i 200 bramek.

Oczekuje się, że Anglia da odpocząć melonikom Jamesowi Andersonowi i Markowi Woodowi w meczu na Ranchi, co ma pomóc spinnerom.