Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jedna z najlepszych gier logicznych wszechczasów zawiera zestawienie tego, jak beznadziejne jest składanie podatków

Jedna z najlepszych gier logicznych wszechczasów zawiera zestawienie tego, jak beznadziejne jest składanie podatków

Minęła minuta, odkąd otrzymaliśmy wiadomość od Hempuli znanego jako Arvi Teikari, twórcy niesamowitej gry logicznej typu push-to-play jesteś tatą. Cóż, Tekari powraca z kolejną grą w Aya Baba. Jednak tym razem zamiast popychać sprawy i zmieniać zasady rzeczywistości, spłacasz papierkową robotę podatkową w krótkim ćwiczeniu komicznej ulgi. Zgadza się, małe białe stworzonko rozlicza podatki pod odpowiednim adresem Alibaba składa podatki.

Czytaj więcej: jesteś tatą To wspaniała gra logiczna

ta nowa gra, Dostępne za darmo na itch.io (tylko Windows), zleca ci pomoc małemu kotu-psowi w wypełnianiu podatków. Jest jednak tylko jeden problem: termin składania wniosków upływa dziś wieczorem! Lepiej pospiesz się, żeby załatwić papiery Baby, póki jest jeszcze czas. Jak to wygląda w praktyce? Zasadniczo podrabiasz podpis Baby na kilku dokumentach prawnych, co, jak sądzę, jest przestępstwem, ale hej! Rząd nie wie, co się dzieje i lepiej im nie mówić! Poza tym Papa jest tylko małym chłopcem, a gra uczy cię wcześnie, że czytanie i pisanie nie należą do mocnych stron Papy.

Po wypełnieniu dokumentów pełnych kwestii prawnych, a także pytań wielokrotnego wyboru, takich jak „Z czego składają się chmury?” i „Czym jest pustka?” , przedstawisz dokumenty fioletowej osobie, która zada proste pytanie: „Jakie są podatki?” Strata czasu przyjacielu. strata czasu. Otrzymasz również punkty w zależności od tego, jak dobrze twój podpis pasuje do papy, co jest ironiczne, biorąc pod uwagę, że stworzenie nie ma prawdziwych rąk. Ale odradzam. we wszystkim, Alibaba składa podatki Zajmie to około 10 minut.

Chociaż nie są to gry tego samego typu, Alibaba składa podatki Przypomina mi Snoozy Kazoo Turnip Boy popełnia uchylanie się od płacenia podatków. Może to dlatego, że w obu grach jest „podatek”, co sprawia, że ​​moje włosy stają dęba, gdy zbliżamy się do sezonu rozliczeń podatkowych. Roczna praca sama w sobie jest irytująca i często staje się czymś w rodzaju układanki IRL. Może papa pomoże mi podnieść podatki teraz, kiedy pomogłem im, ale szczerze mówiąc, nie wstrzymuję oddechu. Jeśli szukasz czegoś krótkiego i chwytliwego do sprawdzenia, Alibaba składa podatki Jest szybko trafiona Otwórz bramy.

READ  Alan Wake Remastered wyciekł do sieci