Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Krytyczna usterka w Warzone 2 sprawia, że ​​helikoptery eksplodują

Żołnierze przygotowują się do wyskoczenia z samolotu Warzone 2.0.

obrazek: Kruk oprogramowania

Wezwanie do służbyDarmowa gra królewskie bitwy Strefa wojny 2.0 Ma problem z powietrzem. Według redditora z 4 stycznia usterka spowodowała nagłą eksplozję helikopterów szturmowych, Rzuć na gracza natychmiastową śmierć.

„Młodzi ludzie z zespołu programistów” – czytamy sarkastycznie w poście, odnosząc się do 3000 pracowników Activision. po prostu pracuj Wezwanie do służby adresyMimo franczyzowa Ciągły wada. Sam film z Reddit jest krótki i początkowo niewinny — gracz leci helikopterem normalnie, dopóki nie wygląda, jakby stukał w niewidzialną ścianę. Następnie helikopter natychmiast rozpada się w płomienie.

Czytaj więcej: strefa wojny Deweloperzy: „Spieprzyliśmy sprawę”. Złamaliśmy to.

„CZY ZDARZYŁO CI SIĘ DRZEWO BRO?” Jeden z komentarzy mówi, że widzieli „niewidzialną skrzynkę uderzeniową” w starszej wersji strefa wojny Sekcja. „ta firma [keeps] popełniać dokładnie te same błędy”. Twórcy Activision odmówili komentarza.

Tbf helis jest gorącym śmieciem na tym strefa wojnyInny komentarz brzmi: „Wysadziłem jednego w powietrze i po prostu wylądowałem w pobliżu budynku, a moje ostrza przecięły krawędź. Czują się spanikowani i ciężcy jak diabli.” W ciągu ostatniego miesiąca gracze również obserwowali wyreżyserowane helikoptery całkowicie przez ścianyI byli bardzo rozczarowani Strefa wojny 2.0Niewrażliwe ciężkie helikoptery, które twórcy gry wyłączyli 16 grudnia.

Strefa wojny 2.0Jego najnowsza łatka została wydana nieco wcześniej, w dniu 14 grudniapomimo innych skarg Losowy odcień Ikony pakietu opieki znikają spadki biegów Wkrótce może wymagać kolejnego.

w tym tygodniu Aktualizacja listy odtwarzania Zawiera Battle Royale z perspektywy trzeciej osoby dla duetów i mini royale dla trio. Twórcy naprawili też błąd Potrójny wzrost ceny sprzętu Battle Royale do 32 000 $ – przywrócili cenę do Oryginalne 24 tys. Wygląda dobrze, twardo stąpa po ziemi.

READ  Dlaczego Transurban miałby pochłaniać udziały EastLink?