Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jednostka finansowa Jio kupuje sprzęt telekomunikacyjny o wartości 4,32 miliarda dolarów od Reliance Retail

Jednostka finansowa Jio kupuje sprzęt telekomunikacyjny o wartości 4,32 miliarda dolarów od Reliance Retail

Z nowego raportu wynika, że ​​Jio Leasing Services Ltd (JLSL), spółka zależna Jio Financial Services, planuje zakupić od Reliance Retail sprzęt, urządzenia i sprzęt telekomunikacyjny o wartości 4,32 miliarda dolarów w ciągu najbliższych dwóch lat obrotowych. Zawiadomienie o głosowaniu pocztowym (PDF) Wysłano do akcjonariuszy w celu uzyskania zgody na transakcję.

JLSL rozpoczyna działalność w modelu Device as a Service (DaaS), w ramach którego będzie wynajmować sprzęt telekomunikacyjny wraz z powiązanymi usługami klientom Reliance Jio Infocomm. Reliance Retail o wartości ok Wartość Reliance Industries wynosi 100 miliardów dolarów W 2023 roku sprzeda urządzenia firmie JLSL po kosztach plus marża.

Transakcja będzie jedną z największych transakcji sprzętowych w indyjskim sektorze telekomunikacyjnym. Przechodząc na model leasingowy za pośrednictwem JLSL, Jio ma na celu ułatwienie klientom dostępu do najnowszych urządzeń 5G i przyciągnięcie większej liczby abonentów do swojej sieci.

Transakcja zostanie rozłożona na lata podatkowe kończące się w marcu 2025 r. i marcu 2026 r.

Jio Financial Services było mało znaną niebankową spółką zależną finansową Reliance Industries aż do powstania konglomeratu Jednostka rozpadła się I W zeszłym roku umieściłem to na liście. Reliance nadal posiada ponad 80% udziałów w spółce.

Z powiadomienia wynika, że ​​Jio Financial Services planuje również oferować usługi agregatora płatności i bramek płatniczych na rzecz Jio Platforms i Reliance Retail.

Transakcja sygnalizuje rosnące zainteresowanie Jio Financial Services biznesem wykraczającym poza działalność kredytową. W modelu DaaS firma planuje wynajmować urządzenia takie jak laptopy i akcesoria Mobilny hotspot AirFiber Do firm.

READ  Ogromną niespodzianką jest 97-calowy bezprzewodowy telewizor LG OLED