Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jej mąż przyznał, że brazylijska kulturystka Deborah Michels została znaleziona martwa przed domem swoich rodziców

Jej mąż przyznał, że brazylijska kulturystka Deborah Michels została znaleziona martwa przed domem swoich rodziców

Według brazylijskiej policji popularna influencerka fitness została zamordowana, zanim jej ciało wyrzucono przed domem rodziców.

Deborah Michels, lat 30, znana jako Debbie, została znaleziona martwa na chodniku przykrytym czerwonym materiałem, zaledwie kilka metrów od domu swoich rodziców w Rio Grande do Sul w Brazylii, w piątkowy poranek.

Policja potwierdziła Lokalne media Mąż Michaels, Alexander Gunsch, lat 50, przyznał się do morderstwa. słońce wspomniany.

Policja podała, że ​​kamery monitoringu zarejestrowały moment, w którym Goensh położył ciało żony na chodniku, a następnie uciekł swoim samochodem.

Kiedy został aresztowany, Gonch rzekomo powiedział policji, że podczas gorącej kłótni chwycił Michels za szyję, podniósł ją i rzucił o komodę, pozbawiając ją przytomności.

Lokalne media podały, że para była małżeństwem od 10 lat, ale Michels, której pełne nazwisko brzmi Deborah Michels Rodriguez da Silva, zdecydowała się opuścić Goncha, zanim doszło do tragedii.

Gunsch powiedział policji, że włożył martwe ciało Michels do swojego samochodu, aby zabrać ją do szpitala, ale twierdził, że potem odkrył, że nie żyje, wpadł w panikę, zabrał ją do domu rodziców i wyrzucił na zewnątrz.

Ciało Michaelów znaleziono pod kocem na chodniku przed ich domem.

Zastępczyni prawnika kobiet na specjalistycznym komisariacie policji, Cleoza Spinato, powiedziała, że ​​Gunes poddał się i przyznał do przestępstwa, kiedy policja uczestniczyła w jego przemówieniu w sobotę – podają lokalne media.

Pani Spinato dodała, że ​​policja traktuje sprawę jako zabójstwo kobiety – zabójstwo kobiety lub dziewczynki ze względu na jej płeć – a głównym podejrzanym był Güneş.

Zdruzgotany brat Michaelsa, Alex, powiedział lokalnym mediom: „Ta sytuacja jest obrzydliwa. To, czego pragnie nasza rodzina, to sprawiedliwość. „Nie można nikogo pozostawić bez kary”.

Bliski przyjaciel Michelle, Diez Chimelo, opisał ją jako „osobę magnetyczną”.

READ  Najwyższy na świecie hotel konopny śledzi zielone referencje Republiki Południowej Afryki

Rozjaśniałeś się gdziekolwiek poszedłeś; „Miała tylko przyjaciół i czyniła tylko dobro” – powiedziała.

„Zawodnik i biznesmen, nie ma wyjaśnienia tego, co się stało. Ona na to nie zasługuje. Nie rozumiemy.”

Młoda kulturystka cieszyła się dużą popularnością na Instagramie i miała tysiące obserwujących, którzy regularnie śledzili jej posty edukacyjne, związane z pracą trenerki personalnej i aktywnym trybem życia.

Przyjaciele i rodzina opłakiwali tragiczną stratę Michaels podczas pogrzebu, który odbył się w sobotę rano, zanim została pochowana na cmentarzu miejskim w Black Mountain około godziny 11:00 tego samego dnia.

Dochodzenia policyjne są kontynuowane.

Artykuł ten został pierwotnie opublikowany przez The Sun i jest powielany za zgodą.