Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jennifer Coolidge Glazurowany pączek Niels | Beauty Popsugar

Źródło obrazu: Getty/Axel/Bauer Griffin/współautor

Przedstawione przez Jennifer Coolidge Paznokciowe inspiracje Tanya byłaby z tego dumna. 18 stycznia aktor pojawił się na premierze filmu „Shotgun Wedding” w Hollywood, ubrany w sukienkę Glazurowany manicure z pączków Ze specjalnym akcentem.

Wkręcone zostały śruby Coolidge’a owalny kształt I malował A Przejrzysty różowy kolor. Aby dodać trochę szyku, na każdym palcu został dodany wzór koszyczka, który sprawiał wrażenie małych kwadratów na jej paznokciach. Manicure był idealnym uzupełnieniem reszty stylizacji Coolidge, na którą składały się Fale do ramionI Subtelny makijażi krótką czarną sukienkę z prześwitującym panelem.

Glazurowane paznokcie w kształcie pączków stały się ulubieńcem Hollywood po tym, jak zostały ujawnione jako ulubiony manicure Hailey Bieber. Technika jest prosta: nałóż przezroczysty różowy lakier do paznokci jako bazę, a następnie wetrzyj chromowany proszek na wierzch. Jednak odkąd ten trend się rozkręcił, glazurowane paznokcie w kształcie pączków same się rozwinęły, prowadząc do dodatkowych trendów, takich jak czekoladaI Patyczki cukierkoweI Oszklony pączek do francuskiego manicure.

Jeśli chcesz przenieść swoje szklane paznokcie na wyższy poziom, przyjrzyj się bliżej Coolidge Manicure w poszukiwaniu inspiracji.

Amerykańska aktorka Jennifer Coolidge przybywa na premierę Prime Video w Los Angeles

READ  Pierwsza w Europie kawiarnia z królikami otwiera swoje podwoje w Krakowie