Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jennifer Garner ogłasza smutną wiadomość osobistą w emocjonalnym poście

Jennifer Garner ogłasza smutną wiadomość osobistą w emocjonalnym poście

Jennifer Garner opłakuje swojego ojca, Williama, który zmarł „pokojowo” w sobotę w wieku 85 lat.

„Byliśmy z nim, śpiewając „Amazing Grace”, kiedy nas opuścił (czy przeprowadziliśmy go przez to, czy też wystraszyliśmy – uczciwe pytanie).” Nagle 30 – napisała 51-letnia aktorka. Na Instagramie o Strona szósta.

„Chociaż śmierć 85-letniego mężczyzny, który wiódł zdrowe i wspaniałe życie, nie jest tragedią, wiem, że smutek jest nieunikniony i czyha w nieoczekiwanych zakamarkach”.

Pomimo straty Garner zastanawiała się nad życiem ojca z „wdzięcznością” za jego „łagodną postawę i cichą siłę”.

Kontynuowała: „Za sposób, w jaki flirtował z przebiegłym uśmiechem i za sposób, w jaki wymyślił dla każdego rolę, zawsze cierpliwej dziewczyny”. „Jesteśmy wdzięczni za jego etykę pracy, przywództwo i wiarę”.

Wyraziła także wdzięczność pracownikom służby zdrowia, którzy opiekowali się jej ojcem w ostatnich miesiącach jego życia.

„Twoja opieka przedłużyła życie mojego ojca i dała mu czas, aby być w swoich ulubionych miejscach – w otoczeniu córek i wnuków, kibicując swoim ukochanym Aggies, jeżdżąc łodzią, a przede wszystkim – obok swojej żony, z którą jest od 59 lat, naszej matki – dodała aktorka.

„Jest wiele do powiedzenia o moim ojcu – moje siostry i ja nigdy nie skończymy mówić o tym, jaki był wspaniały, więc bądźcie z nami – ale dziś dzielę się tymi wspomnieniami, wyrażając moje uznanie dla życzliwego i wspaniałego mężczyzny, ojca i dziadka był, jak również pełne miłości dziedzictwo, które po sobie pozostawił.

Garner zakończyła emocjonalny post, dzieląc się kilkoma nigdy wcześniej nie widzianymi zdjęciami z dzieciństwa i zabawnymi przygodami z ojcem.

Od wspólnych pikników arbuzowych po zdjęcia rodzinne – Garner zamieścił fragmenty ich najszczęśliwszych chwil.

Dodała także reklamę karty kredytowej, w której brała udział z Williamem od 2016 roku.

Inne gwiazdy i fani zostawili kondolencje w komentarzach, a prowadząca talk show Kelly Ripa napisała: „Co za piękny hołd. Moje kondolencje dla Ciebie i Twojej rodziny.”

READ  Laureat Nagrody Bookera opowiada o magii i niebezpieczeństwach związanych z pisaniem

„Tak mi przykro, że Jen przesłała ci tyle miłości i uzdrowienia. Był najsłodszym, najsłodszym facetem” – dodała stylistka Rachel Zoe.

Aktorka Lily Collins skomentowała: „Przesyłam Tobie i całej Twojej rodzinie mnóstwo miłości, światła i uścisków”.

Eva Longoria dodała: „Moja droga, przesyłam wyrazy miłości i modlitwy tobie i twojej rodzinie”.

Garner dorastała w Wirginii Zachodniej z Williamem, jej matką Patricią Ann oraz siostrami Melissą i Susannah.

Aktorka niedawno świętowała w styczniu rocznicę ślubu swoich rodziców, zamieszczając ich urocze zdjęcie przed ścianą kwiatów.

„Wszystkiego najlepszego z okazji 59. rocznicy moim niesamowicie miłym i kochającym rodzicom. Dziękuję mamie i tacie za umożliwienie moim siostrom i mnie bezpiecznego i szczęśliwego startu w życiu.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Strona szósta Zostało powielone za zgodą.