Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Uruchomiono serwis GoFundMe dla piosenkarki Courtney Murphy walczącej z rakiem jelita

Uruchomiono serwis GoFundMe dla piosenkarki Courtney Murphy walczącej z rakiem jelita

U BYŁEJ australijskiej zawodniczki wyścigowej i gwiazdy muzyki z Perth u Courtney Murphy zdiagnozowano zaawansowanego raka jelita grubego, a jego rodzina ujawniła, że ​​toczy „walkę swojego życia”.

Rodzeństwo Murphy’ego, Chris i Kieran, wydało w poniedziałek szokujące oświadczenie, rozpoczynając apel w serwisie GoFundMe w imieniu ukochanej piosenkarki.

„Nasz piękny brat Courtney Murphy toczy walkę swojego życia” – powiedzieli.

„Z ciężkim sercem dzielimy się z wami diagnozą Kurta dotyczącą zaawansowanego raka jelita grubego. Jest to bardzo poważne.”

Murphy (44 l.), mąż i ojciec trójki dzieci, zyskał sławę jako uczestnik drugiego sezonu „Australijskiego Idola”, gdzie zajął trzecie miejsce.

Występował w Perth od 20 lat, a także dostał rolę w musicalu Queen We Will Rock You.

Teraz jednak wycofuje się ze sceny, aby skupić się na walce z rakiem.

„Jako muzyk pracujący na własny rachunek, mający żonę i trójkę małych dzieci, Courtney nie będzie mógł pracować w dającej się przewidzieć przyszłości, przez co jego młoda rodzina będzie walczyć ciężej, niż tego chcemy” – powiedzieli jego bracia.

„Każdy, kto zna Courtney, wie, że jego serce jest tak wielkie jak jego głos, dlatego założyliśmy tę stronę GoFundMe w nadziei, że uda nam się odciążyć nieco jego młodą rodzinę.

„Wszelkie zebrane fundusze zostaną przekazane bezpośrednio Courtney Murphy, jego żonie Jane i ich dzieciom, gdy będą musieli pokonać trudną drogę, która ich czeka”.

W ciągu zaledwie sześciu godzin od powstania kampania GoFundMe zebrała dla Murphy’ego i jego rodziny ponad 40 000 dolarów, a cel wynosi 50 000 dolarów.

Gary Elvin przekazał rodzinie Murphych 500 dolarów.

„Courtney, sprawiłaś tyle radości tak wielu ludziom, w tym mojej żonie i mnie, kiedy grałaś na naszym weselu” – napisał.

„Życzę Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego najlepszego podczas tej bitwy”.

READ  Gwiazda Love Island, Arabella Che, została wyciągnięta z samochodu podczas przerażającego napadu

Samuel Pettit przekazał 100 dolarów i napisał: „Myślę o was wszystkich. Idź rozwal to coś, koleś.

Szokująca wiadomość pogłębia smutek rodziny, ponieważ trzy miesiące temu rodzina Murphy straciła ojca z powodu guza mózgu.

Przeczytaj powiązane tematy:Pert