Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jestem gwiazdą: Stephen K. Amos został wygnany z dżungli w rekordowym głosowaniu

Jestem gwiazdą: Stephen K. Amos został wygnany z dżungli w rekordowym głosowaniu

Najnowsze gwiazdy zostały wyrzucone z australijskiej dżungli „Jestem gwiazdą, zabierz mnie stąd”.

Stephen K. dostał W środę wieczorem Amosowi nie udało się wziąć udziału w głosowaniu publicznym i został wyrzucony z lasu po pożegnaniu się z resztą obozu.

„Miło było was wszystkich poznać” – oznajmił, ściskając wszystkich na pożegnanie.

Po wyjściu z lasu, aby porozmawiać z Julią Morris i Robem Irwinem, Amos wspominał czas spędzony na obozie.

„Tak blisko, ale jak dotąd” – powiedział duetowi gospodarzy. I jaki to był naprawdę miło spędzony czas. Dziękuję bardzo. Ale czy wiesz, że najtrudniejszą rzeczą było dla mnie to, że nie miałem publiczności, która mogła występować tylko dla mnie? I pozwolić sobie po prostu być sobą. I nie bądź zabawnym facetem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. „To denerwujące.”

Komik zdradził dalej, że spędzając czas w lesie, „dużo się o sobie dowiedział”.

„Czego się nie spodziewałem” – przyznał. „Nauczyłam się cierpliwości i pocieszenia. Nauczyłam się żyć bez telefonu komórkowego. Wyścig szczurów… Nauczyłam się, że teraz zawsze ważne jest, kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz w życiu, aby brać trochę czasu dla siebie kilka dni w tygodniu, aby naładować swoją energię, skupić się, nabrać sił i ruszyć do przodu.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak Frankie Muniz ujawnił, że być może wkrótce zadzwoni do Australii.

Gwiazda Hollywood, która dobrowolnie odeszła. Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! W niedzielę wieczorem zaczął szukać nieruchomości w Sydney, gdy tylko w weekend zwrócono mu telefon.

Muniz, lat 38, mieszkający w amerykańskim stanie Arizona, po trzytygodniowym pobycie niespodziewanie wyłonił się z południowoafrykańskiej dżungli.

Wyjaśnił, że czuje się winny, że nie był wystarczająco obecny z rodziną, w tym z żoną Paige Bryce i ich trzyletnim synem Mawsem.

Choć nie jest jeszcze pewien, co przyniesie przyszłość, Muniz chce zrezygnować z pracy zawodowego kierowcy wyścigowego, aby móc skupić się na swoich bliskich, i rozważa ewentualną przeprowadzkę do Australii, którą ostatni raz odwiedził w 2002 roku.

READ  Manav Kaul za swój nowy film, który opowiada o poczuciu winy, sprawdzaniu samotności i szukaniu ukojenia na wzgórzach.

„Wczoraj wieczorem oglądałem nieruchomości” – powiedział Muniz news.com.au.

„Właśnie się meldowałem. Ale teraz mam więcej przyjaciół mieszkających w Sydney niż w Stanach.

Kontynuował: „Zdecydowanie planuję cofnąć się o krok. Od ósmego roku życia, czyli 30 lat, pracuję praktycznie codziennie.

„Chcę zapytać moją żonę, co chce robić, a ona to robi, ponieważ w ciągu ośmiu lat, kiedy jesteśmy razem, zrobiła już to samo, co ja.

„Pomaga mi we wszystkim, nawet gdy mnie nie ma. W tym roku sprzedawała sponsoring dla moich wyścigów i podpisywała kontrakty, a ja nie na to się pisałem. Robi to, bo mnie kocha. Więc po prostu chcesz powiedzieć: „Ale hej, co chcesz zrobić?” „Zróbmy to”.