Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pałac Kensington potwierdza, że ​​książę William powróci do obowiązków królewskich po zdiagnozowaniu raka u księżnej Katarzyny

Pałac Kensington potwierdza, że ​​książę William powróci do obowiązków królewskich po zdiagnozowaniu raka u księżnej Katarzyny

Pałac Królewski potwierdził, że książę William ma powrócić do swoich codziennych obowiązków królewskich po tym, jak u jego żony, księżniczki Katarzyny, zdiagnozowano raka.

Kate ujawniła opinii publicznej swoją walkę z rakiem w przemówieniu wideo opublikowanym 22 marca, dwa miesiące po tym, jak zrezygnowała z obowiązków królewskich po przejściu w styczniu poważnej operacji brzucha.

Po tym ogłoszeniu William i Kate postanowili spędzić Święta Wielkanocne w swoim wiejskim domu, Anmer Hall w Norfolk, wraz ze swoimi dziećmi: Georgem (10 lat), Charlotte (8 lat) i Louisem (5 lat).

Ostatnim publicznym zadaniem Williama był udział w wydarzeniu poświęconym bezdomności, które odbyło się w połowie marca, zaledwie trzy dni przed opublikowaniem przez Kate filmu potwierdzającego, że przechodzi „profilaktyczną” chemioterapię.

Pałac Kensington potwierdził we wtorkowym oświadczeniu, że William pojawi się w czwartek przed dwiema organizacjami charytatywnymi w Surrey w południowym Londynie oraz w samej stolicy.

Pałac oznajmił w oświadczeniu: „Książę Walii odwiedzi Surplus Dinner, organizację charytatywną zajmującą się redystrybucją nadwyżek żywności, aby dowiedzieć się o jej działaniach na rzecz zmniejszania różnicy między marnowaniem żywności a ubóstwem żywnościowym w Surrey i zachodnim Londynie”.

„Założona w 2017 roku firma Surplus to Supper codziennie przekazuje ponad trzy tony nadwyżek żywności do setek lokalnych projektów, takich jak banki żywności, organizacje charytatywne, szkoły i organizacje społeczne.

„Organizacja charytatywna osiągnie w tym miesiącu ważny kamień milowy, oszczędzając równowartość trzech milionów posiłków, które w przeciwnym razie trafiłyby na wysypisko śmieci”.

Najważniejsza aktualizacja pojawia się, gdy rodzina Wellsów próbuje wrócić do normalnego życia po diagnozie Kate i miesiącach ciągłego zainteresowania w mediach społecznościowych dobrem i miejscem pobytu Katherine.

Williama widziano w prywatnym apartamencie, jak kibicował swojej ukochanej drużynie Aston Villi po zwycięstwie 2:1 nad francuską drużyną Lille w zeszły czwartek.

Tymczasem starsi członkowie rodziny królewskiej zwiększyli swoje obciążenie pracą, aby pomóc w utrzymaniu królewskich interesów w czasie, gdy zarówno Kate, jak i król Karol będą leczyć raka.

READ  Fani „AGT” są tak zdumieni, gdy dowiadują się prawdy o przeszłości finalistki z 2022 roku, Sarah James

Według królewskich notatek Sophie, księżna Edynburga, ma zaplanowane na środę cztery zaręczyny, w tym w Bristolu i Somerset w południowo-zachodniej Anglii.

Najbardziej zapracowana księżna Anna w monarchii również ma zajęty kalendarz i w czwartkowy wieczór wyda w pałacu Buckingham uroczystą kolację, w ramach której wyrazi poparcie dla Rady Prezydenckiej Kanady.